Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda babamla denizin hemen kenarındaki ıslak kumu kazdık ve birsürü farklı renk ve büyüklü küçüklü boyutlarda deniz kabuğu bulduk iki tanesini ya da sadece birinin içinden (sayıyı hatırlamıyorum)  yavru ahtapot çıktı. Daha sonra da birinin içinden yavru su kaplumbağası çıktı o sırada büyük bir dalga üzenimize geldi ve benim eşyalarımı aldı sandım ve kaplumbağa  denize doğru ilerlerken bende denize atladım bu sebepten yavru korktu ve geri kaçtı. Denizdeki annesi ise beni kovalarcasına (emin değilim sadece takip de ediyor olabilir ama bende korku ve kaçma hissi vardı) peşimden geldi ama ondan önce denizden çıkmayı başardım ve sonrasında uyandım, meğer rüyaymış ve rüya içinde rüya görmüşüm neyse uyandım ve evimizde misafir varmış kim tanımıyorum ya da hatırlamıyorum ben mutfağa babama rüyamı anlatmaya gidiyorum ama babam evde değilmiş o sıradaa  sonrası silik silik ama bir yer daha var net hatırladığım bir aile dostumuzun arabasıyla ikimiz önde oturuyoruz ve yolda gidiyoruz bana neden canımın sıkkın olduğunu soruyordu ben duygusal bir karmaşadaydım ama buna sebep olan nedenlerden birini söyledim o da şu (12. sınıf öğrencisiyim üniversite sınavına hazırlanıyorum) sınavdan dolayı biraz yorulduğumu bu koşuşturmadan sıkıldığımı söylüyorum o da herşeyin geçeceğini söylüyor tam o sırada da arabanın camından eski sevgilimi görüyorum yanından geçiyoruz
Yine aynı gece gördüğüm bir rüya var belki de birbiriyle bağlantılı ben aralarını hatırlamıyorum. O da şöyle eski sevgilim ve ortak arkadaşlarımız birlikte tatile gitmişiz aynı evdeyiz falan bunun ayrıntılarını hatırlamıyorum
İşte böyle, bunların hepsini aynı gecede gördüm yorumunuzu merakla bekliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
22 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Savaş yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...