Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
60 okuma
sedax1 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.7k puan)  
düzenledi
Rüyada yanımda tanıdık bir kız var ama yüzünü falan hatırlamıyorum. Biz onunla caddede dolaşıyoruz yollar baya geniş ve güzel. Ben arkadaşıma da aynı bu şekilde söylüyorum yollar çok geniş çok güzel çok seviyorum böyle yolları diye ve mutluyum yüzüm gülüyor. Arkadaşımda gülüyor, sonra biz binanın içerisine giriyoruz napıyoruz hatırlamıyorum. Tekrar geri çıkıyoruz önümüzde adamla kadın arabayı yıkıyordu arkadaşım ve bir kadın farklı taraftan geçti ben ise farklı taraftan adam beni görünce hortumu farklı yere çevirdi bana su gelmesin diye. Sonra işte hemen arkamdan arkadaşımda geldi ve biz geçtiğimiz yerlere bir daha geliyoruz. Sonra karşı kaldırıma geçiyoruz ben yine aynı şeyi söylüyorum yollar çok geniş çok güzel diye falan. Sonra arabaları tamir eden birilerini görüyorum. Bir tane erkek üstünde kot elbise gibi elbise var ve straplez tarzı kısa baya. Sonra birden eski sevgilimi görüyorum onunda öyle giymesini istemiyorum kıskanıyorum. Yanına gidip konuşucaktım böyle giyme diye ama bir baktım ki o mavi tişört gibi bir şeyin üstüne gri atlet giymişti ve eliyle düzeltiyordu. Ben onu öyle görünce gülmeye başladım. Ama o hiç tepki falan vermedi fazla keyifsizdi.
sedax1 Rüyazede (1.7k puan)  
tamam sorun değil abla, geçmiş olsun kötü bir şey yoktur umarım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
genellikle caddede yürümek iyidir farklı anlamalr içerir rüyaya göre değişiyo yani, geniş caddede yürümen güzel bu senin şimdilik doğru yolda gittiğini gösteriyor arkadaşını yada iş arkadaşlarınıda temsil ediyor bu arkadaşlarından birisiyle iş yada her hangi bir fikir alışverişi yapabilirsin binanın içerisine girdin orayı hatırlarsan yaz acaba büyük binayamı girdiniz belediye binasınamı eski binamı harabe binamı inşaat binasımı v.s  arkadaşınla beraber gideceğiniz biyer olucak sanırım ama bi işle alakalı ama resmi kurum gibi bi yer olabilir, yani şimdilik işlerinin yolunda gittiğini gösteriyor, araba yıkayanları görmek hortumla araba yıkamak güzel fakat aşırı duygusal bir arkadaşın varmı sanki boğuyor gibi seni sanki rahatsız oluyorsun ve uzak durmakta istiyorsun gibi geldi bana, kendine güzel zaman ayırmana önemli gelişmeler yaşayacağına mantıklı hareket ettiğine ve de yüzünün gülmesi mutlu olmana da yoruyorum  tabi, bazı dertlerinden arınmana temizlenmene kendini temiz iyi hoş ve ferahlayacağına yorumlayabiliriz, arabayı tamir eden birisini ve birilerini görmek buda işinle alakalı gibi görüküyor acaba işyerinde olumsuz bir durumla karşılaştınmı yani bir anlaşmazlık tartışma işten çıkarılma gibi durumlar senin rüyan bunu anlatıyor iş arkadaş  gibi, kaçırdığın fırsatlar olsa da önüne bakacağına ve bu süreçte karamsarlığa izin vermeden hareket ediceğine biraz parasızlık kazancının düşmesine  yoruyorum, elbise giyen erkeği görmen bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine,  her şeyin yoluna gireceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendine yeten, güzel bir hayat süreceğine yorulurken  Rüyada kot elbise
Aile çevrenizden yaşlı bir erkek size önemli bir teklif yapabilir ya da tavsiyede bulunabilir, herşeyi açıkça konuşarak daha olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Ani ödemeler, borç alacak meseleleri veya sağlıkla ilgili konular söz konusu olabilir. arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, hayırlı kısmetler alacağına maddi yada manevi olarak olumsuz şeyler yaşayacağına duygusal yıkımlarında olacağına  ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına yorumluyorum, eski sevgilini görmen biyerlerden haber gelmesi olabilir mavi tişörtü görmen , esenlik dolu, müjdeli haberler almak demektir ve bekarsan muradına ereceğine yorumlanır. arkadaşınla gezdiğiniz yere tekrar gelmeyide kendin gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatacağına,İş yaşantısı için beklentilerinin çok daha iyi yerlere geleceğini bildiren rüyadır, özellikle resmi makamlarda çalışma olanağı bulunacağına, bir meslek sahibi olmaya, ve her çalışanın hakkını savunan iyi bir yönetici olmaya alamettir, gücünü maneviyatından almak manasına da gelir. Duygusal ilişkilerde tatmin olmak, hem seven, hem de sevilen biri olarak her duygunu tatmin etmek, evliliğinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan huzurlu bir aileye sahip olmak şeklinde tabir edilir. Mavi tişört hayallerin peşinden gitmek, umudunu yitirmemek ve cesur olmak anlamındadır. mavi tişört görmenin psikolojik yorumuysa
Her meseleyi ciddiyetle ele almak ve sorumluluklarını önemsemek, hayata dair gerçekçi bakış açısı sayesinde ilişkilerini de sağlam temeller üzerine kurmak demektir. senin kendinden emin olduğunu, aşırı gururlu bir karaktere sahip olduğunu da bildirir. gri atlet sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayal ettiğin şeylerin yakınlaşıcağına yorulur. Rahatlıkla başa çıkman mümkün olan şeyler sana yapılması imkansız ya da çok zor işler gibi görünebilirler bu yüzden yılma, sevgiline gelince Onun yokluğu seni etkilemiş ve bir daha da geri gelemeyeceğini düşünüyor olabilirsin. Bilinçaltındaki bu his rüyana şekil vermiş ama bu rüya sevgilinle yeniden barışmanızın imkansız olduğunu göstermez. SEVGİLERİMLE . .
sedax1 Rüyazede (1.7k puan)  
yorumun için teşekkür ederim, ama ben çalışmıyorum okuyorum.
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (167k puan)  
rüyanı yorumlicak vaktim oldu ve sonunda yarına bırakmadan yorumladım :) sabah hastane dönüşünden sonra gelirim siteye kendine cici bak görüşürüz <3

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 56 okuma
Sonsuzugagidenbiri 5 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Karabasan (978 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
denizdenizdeniz 5 Haziran Rüya kategorisinde denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 66 okuma
+7 oy
1 yorum 65 okuma
Kdjkdj 19 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Kdjkdj Karabasan (938 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 79 okuma
+6 oy
1 yorum 101 okuma
8 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf.   yazdı
+4 oy
2 yorum 54 okuma
+3 oy
1 yorum 41 okuma
sedax1 24 Ocak Rüya kategorisinde sedax1 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 96 okuma
Katre217 23 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Karabasan (946 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 82 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...