Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
44 okuma
nazancok Rüya kategorisinde Karabasan (486 puan)  
Yıllar sonra lisedeki sınıfıma dönüyorum. Başka okulda okumuşum ve son sınıfta dönemin ortasında okula geri dönüyorum. Sınıfa girip, arkadaşlar beni hatırlıyormusunuz diyorum. Onlarda bana evet hatırlıyoruz diyorlar. Derse giriyoruz. ben sınıfta yer arıyorum ama sadece tahtanın önünde bir boş sıra var, yüzüm sınıfa dönük, öğretmenin masası sağ tarafımda o şekilde oturuyorum. Derste ilk günden sınav var. Ablam nur da aynı sınıftaymış. bana aynı sayfa olarak 4-5 sayfa kopya kağıdı veriyor. Sıramın önündeki kız arkadaşta kopya istiyor, ama ona birazda sen uğraş kopya bulmak için diyor ve vermiyor. Kıza ben kopya kağıdının bir sayfasını uzatıyorum. Sıramın üstü dağınık. Defterim yok. Sadece kağıt sayfalarım var. O kağıtların altına kopya kağıtlarını koyuyorum. ama öğretmen sağ tarafımda oturduğu için heralde kopya çekemem diye düşünüyorum. Keşke arkalarda otursaydım diyorum.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Simge Rüya Bilgesi (128k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu sıralar bilinçaltınız eski olayları yeniden ele almaya karar vermiş görünüyor. Ancak yaşadığınız deneyimleri bu kez "oyunun içinden değil" dışından izlemeye başlamışsınız. Bu deneyimleri anlamak için ablanız kendi deneyimlerini size sunuyor, onun hayatına biraz daha dikkatli bakmanızı ve kendi sonuçlarınızla test etmenizi öneririm. Rüyanız, dünyevi bilgi diyebileceğim kuralları fazla önemsediğiniz ve onları aşırı ciddiye aldığınız için ablanızın deneyimlerini kullanamıyabileceğiniz konusunda sizi uyarıyor. (Oysa ablanızın hayatından bazı kesitleri, başka birine-ya da birilerine- ders almaları amacıyla bazen aktarıyorsunuz) Öğretici belki de biraz yargılayıcı yönünüzü törpülemeniz gereken bir sınav geçirebilirsiniz; ya şu sıralar ya da çok yakında.
Hakkınızda hayırlı olsun.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 35 okuma
+5 oy
1 yorum 52 okuma
Adams 1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
+5 oy
1 yorum 41 okuma
şule 29 Nisan 2019 Rüya kategorisinde şule Rüyazede (721 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 89 okuma
dimit 4 Nisan 2019 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
22 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Veysel   yazdı
+3 oy
0 yorum 36 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Sena   yazdı
+2 oy
1 yorum 39 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
dimit 29 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
dimit 17 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
dimit 18 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 33 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (49.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...