Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
32 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (91 puan)
Yıllar sonra lisedeki sınıfıma dönüyorum. Başka okulda okumuşum ve son sınıfta dönemin ortasında okula geri dönüyorum. Sınıfa girip, arkadaşlar beni hatırlıyormusunuz diyorum. Onlarda bana evet hatırlıyoruz diyorlar. Derse giriyoruz. ben sınıfta yer arıyorum ama sadece tahtanın önünde bir boş sıra var, yüzüm sınıfa dönük, öğretmenin masası sağ tarafımda o şekilde oturuyorum. Derste ilk günden sınav var. Ablam nur da aynı sınıftaymış. bana aynı sayfa olarak 4-5 sayfa kopya kağıdı veriyor. Sıramın önündeki kız arkadaşta kopya istiyor, ama ona birazda sen uğraş kopya bulmak için diyor ve vermiyor. Kıza ben kopya kağıdının bir sayfasını uzatıyorum. Sıramın üstü dağınık. Defterim yok. Sadece kağıt sayfalarım var. O kağıtların altına kopya kağıtlarını koyuyorum. ama öğretmen sağ tarafımda oturduğu için heralde kopya çekemem diye düşünüyorum. Keşke arkalarda otursaydım diyorum.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bu sıralar bilinçaltınız eski olayları yeniden ele almaya karar vermiş görünüyor. Ancak yaşadığınız deneyimleri bu kez "oyunun içinden değil" dışından izlemeye başlamışsınız. Bu deneyimleri anlamak için ablanız kendi deneyimlerini size sunuyor, onun hayatına biraz daha dikkatli bakmanızı ve kendi sonuçlarınızla test etmenizi öneririm. Rüyanız, dünyevi bilgi diyebileceğim kuralları fazla önemsediğiniz ve onları aşırı ciddiye aldığınız için ablanızın deneyimlerini kullanamıyabileceğiniz konusunda sizi uyarıyor. (Oysa ablanızın hayatından bazı kesitleri, başka birine-ya da birilerine- ders almaları amacıyla bazen aktarıyorsunuz) Öğretici belki de biraz yargılayıcı yönünüzü törpülemeniz gereken bir sınav geçirebilirsiniz; ya şu sıralar ya da çok yakında.
Hakkınızda hayırlı olsun.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 32 okuma
2 Haziran Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (56 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 43 okuma
8 Ekim Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (4.5k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
19 Ağustos Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (855k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (171 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 37 okuma
27 Haziran Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (92 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
15 Haziran Rüya kategorisinde Mehmet Şamil yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
23 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 33 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 32 okuma
+2 oy
0 yorum 49 okuma
4 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde aleyna yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.3k yorum

12.1k düş-ünce

2.4k üye

92 Aktif
2 Üye ve 90 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9029
Dün : 55749
Toplam : 11118264
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1551 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 30 e
  5. Rüyazede - 20 e
  6. seli - 19 e
  7. B - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...