Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba,

benim 1 bucuk senelik ilişkim var ama mesafeli ben almanya’da o türkie’de yaşiyor. Babam bu duruma sıcak bakmiyor sevgilimi istemediginden degil, ben orda evlenip orda yasayacagim icin onaylamyor ve bu sevdadan vazgecmemi istiyor. Annem sevgilimle tanisti görüstü hatda konusyolar iyi anlasiyolar, sadece babamin yüzünden o da artik soguk davranyor sevgilime ve bizim bir gelecegimizin olamicagini söylyor onu unutmami istyor. Bugün annem bana rüyasini anlatti, rüyasinda burda yani (almanya‘da) biriyle evlendigimi ama o kişi başka biri oldugunu söyledi yani suanki sevgilim degil, ama ne garipse o kişinin annesi ve babasi benim suan konustugum sevgilimin annesi ve babasiymis !! Ve annem rüyasin da buna cok üzülmüs bana der ki: „ sen sevgilini birakip nasil baska biriyle evlenirsin, simdi biz ona ne diyecegiz“ der bana. Acaba bu bir işaret midir ? Benim nasibim kismetim o mu ? Annem bizim ayrilmamiz icin hep dua edyormus, rabbim ona bi isaret mi yolladi? Bunlar kafama cok takıldı benim ....

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
1 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+1 oy
1 yorum 78 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Hilal yazdı
+1 oy
1 yorum 20 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde Mira yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Cloud yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
22 Ocak Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
+2 oy
0 yorum 41 okuma
+3 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
1 yorum 11 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde İrem yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...