Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda namaz için camiye gideceğimden arabamı bir yere park ediyorum, camiden arabanın yanına döndükten sonra, biri çıkıyor karşıma ve benden haraç istiyor bende direnmeden ama çok zoruma giderek 150 tl veriyorum, ve sonra dönüp gidiyorum, sonra kafama dank ediyor ben nasıl bu parayı bukadar kolay verdim diyorum kendi kendime, tekrar adamın yanına gidiyorum, adam esmer bıyıklı kara kuru bir adam, arabanın içinde oturuyor, arabanın içinden sokuyorum kafamı ve boğazına bıçak dayıyorum ve benden aldığı parayı geri istiyorum ve bu sırada bıçağın keskin olduğunu düşündüğüm için başım belaya girmesin diye adamın Boğaz’ının kesilmesindende çekiniyorum ama tavrımdan birşey kaybetmeden konuşmalarına devam ediyorum adamı tehdit ediyorum, adam çok korkuyor benden direnmeden cebinden benden aldığı 150 TL’yi çıkarıp veriyor ve bende parayı alıp adama tekrar hakaret ederek arkamı dönüp gururla yürüyorum. Ve oradan dönerken camiden çıkmakta olan vefat eden amcamın eşini ( yengemi ) görüyorum benim arabaya doğru gittiğinini düşünüyorum, ama sonra bakıyorum dönmüş farklı bir yöne gidiyor ve biraz ileride köylümüz veya uzaktan akraba diyebileceğim bazı insanlar görüyorum selamlaşıyorum bir anne oğul var yaşı benden büyük abi dediğim birisi rüyamda iyi tanıyorum ama gerçekte kim olduklarını bilmiyorum, sanırım annesiyle, kendi çocuğunun bir diş problemini konuşuyorlar doktora götürmüşler çektireceklermiymiş olmamışmı falan filan detayını net hatırlamıyorum. Bu arada benim  gerçek hayattaki mesleğim diş teknisyeniyim. Rüyam burada bitiyor yorumlarınızı merakla bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
1 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Çağla yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
1 yorum 9 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde Bayram Rüyazede (32 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Murat yazdı
+4 oy
1 yorum 11 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (874 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...