Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda bir yerdeydim neresi olduğunu bilmiyordum bir şey çekiliyordu herkes sırasıyla açıklama yapıyordu işte eskiden platonik olduğum kişiye geldi sıra işte x kişisi olmasaydı seni seçerdim falan ama x kişisi oldu dedi ardından diğer kişiye geçmeden şaka yapıyorum bu arada dedi bende aynen kesin öyledir dedim bi anda koşmaya başladım arkamdaki yokuşa doğru ordan çıktım caddedeydim izimi kaybettirmek için 4 ayak üstünde koşmaya başladım bi anda sonra biriyle konuştum ajanmış o da 2 kişiyi yakalamak için kayalıklı denizli bir yere götürdü su akan bi ovuk vardı ama çok fazla akıyordu şelale gibi ordan kaydı beni bekle dedi ben onu dinlemedim atladım sonra ayaklarımla destek alarak yan taraftaki yere atladım beton etkisi ile vücudumda yaralar oluştu sonra uynadım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde levent yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 2 okuma
2 saat önce Rüya kategorisinde şule Rüyazede (156 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 6 okuma
14 saat önce Rüya kategorisinde Admin yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Sueda yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 18 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
+2 oy
1 yorum 29 okuma
17 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...