Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (136 puan)
Rüyamda ilk olarak evde oturuyordum. Geceydi ve hoşlandığım çocuk Instagram a kısa bir video atmıştı. Videoda hoşlandığım çocuğa benzeyen biri ile güzel ve Türk olmayan bir kız nişanlaniyordu. Ben nişanlanan kişiyi sevdiğim çocuğa benzediği için sevdiğim çocuk zannediyordum ve ağlamaya başlıyordum. Sonra hoşlandığım çocuk başka bir video daha atıyordu. Bu videoda ise 5 taşlı gümüş iki tane yüzük vardı. Ondan sonra benim ağladığımi gören ablam ne olduğunu soruyordu. Ben de ağlayarak sevdiğim çocuğun evlendiğini söylüyordum ve konuşma bitiriyordu. Sonra uyuyup uyanıyordum ve sabah bu olayı araştırıyordum ve nişanlanan çocuğun sevdiğim çocuk olmadığını fark ediyordum. Sonra okula gidiyordum. Okuldan içeri girdiğimde üzerimde kabarık bir gelinlik beliriyordu. Sonra okulun dış kapısından içeriye bana tıpa tıp benzeyen bir kız giriyordu ve beni göstererek "yakalayın!" Diye bağırıyordu. Ben de okulun içinde bir yerlere doğru koşuyordum. Kapıları açmaya çalışıyordum ama denediğim çoğu kapı kilitliydi ama en son biri bana kapılardan birini açıyordu ve saklanmama yardım ediyordu. Bir süre sonra artık aramayı bırakmışlardır diye odadan çıkıp merdivenlerden iniyordum. Sonra merdivenlerde hoşlandığım çocukla karşılaşıyordum ve hoşlandığım çocuk bana benden hoşlanmadığını, arkadaş olarak gördüğünü söylüyordu. Tam o sırada rüya bitiyordu. Acaba anlamını biliyorsanız ya da anlamı hakkında ufak da olsa bir tahmininiz varsa yorumlara yazar mısınız? Şimdiden yorumlayanlara teşekkürler..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 12 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde zeymet Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
2 yorum 11 okuma
15 saat önce Rüya kategorisinde şule Rüyazede (156 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Mrv yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 28 okuma
8 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...