Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
–1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda platonik olarak sevdiğim insanı gördüm onu sevdiğimi bilmiyor babamla onu balkonda kırmızı Kazak yada gömlek gibi bişey gitmişlerdi ikiside kırmızı gitmişti çok dikkatimi çekmişti bende onları dışarıdan izliyordum ama hiç rüyamda konuştuğunu görmedim o kişinin

1 yorum

0 oy
Rüyazede (193 puan)
O da seni seviyor olabilir

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 9 okuma
+4 oy
1 yorum 34 okuma
27 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
9 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Akübe yazdı
+4 oy
0 yorum 18 okuma
23 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde Mmm yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 559 okuma
9 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Diğdem Saygın yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...