Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim ile arkadaş olarak  evde oturuyoruz bütün arkadaşları var Akyaka ya gidicez herkes sevgilisiyle falan diye telefonda biriyle  konuşuyor ama bunu söylerken bana bakıyor  sanki Esra erolda hani kayıp annesini bulur ya bir kadınla konuşuyor telefonda sonra ben senin annenim diyor ona çok seviniyor bana sarılıyor ben koltuktayım beraber geriye yatıyoruz sevinçten sonra abiside üstümüze çıkıyor burda uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 59 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 101 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Yiğit yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Şubat Rüya kategorisinde Sebiha yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+4 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...