Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
8 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyada minibüsün içinde yolculuk yapıyordum şoför bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç sağa sola doğru kaydı. Aracın içinde teyzem ve bir kaç tanidigim da vardı. Sonra sağa sola kaymasi düzeldi normal süratle devam etti. Yanimda oturan iri yarı beyaz yaşmaklı bir teyze vardı. Oturuşu beni çok rahatsız etti. Çok yer olmasına rağmen beni sıkıştırdı. Ben orda daraldim ve öne bir amcanın yanına oturdum. Sonra baktım ki en arkada cam kenarı boş gttim oraya oturdum. Araç yine sağ sola kaymaya başladı. Sonra yolun ortasında döndü. Bir sokağa girdik şoför direksiyon hakimiyetini kaybetti. Düzeltmek için çok çabaladı. Benim oturduğum cam tarafı duvara çarptı camlari kırıldı. Cam kırıkları yüzüme gelmesin diye başımı korumaya çalıştım. Araç git gide sağa sola çarpmaya başladı artık durdurmak imkansızdı. Sonra uyandım ki neredeyse sabah namazını kaciriyorum. Tabiki hemen namaza durdum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 3 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde adlll yazdı
0 oy
0 yorum 30 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Gülseren Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
25 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Ömer yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 34 okuma
5 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sevgi yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emine yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...