Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Selam. Rüyada tanıdık yaşlı bir falci kadinin beni arayarak benimle konuşmali olduğunu soyledi. Sonra görüyorum ki bizim evde o biri odada beni bekliyor. Geçtim onun olduğu odaya. Odada tekce ben yok, esim annem de vardi.  Falcı kitabı açdı  bir seyler sordu ben de tastik yapdım. Sonra divara neyise bir toz gibi sey atdi ve çik get lanetli seytan dedi.  İçimde de korku varidi. Falci nese soruyordu bende cevab olaraq evet keçmişdeki kimi ele bil  manevi hastalık elametinin yeniden hissetdiğimi söyledim. Hele o arada ben ayildim. Rica ederim sizden bu rüynanin yorumunu yapasiniz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde kanan yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
19 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+2 oy
1 yorum 787 okuma
+4 oy
1 yorum 1.4k okuma
30 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (207 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...