Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
43 okuma
uyanuv Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Merhaba
Rüyamda belli bir yardım derneğinde çalışan insanlar gördüm. Vakfın ismini vermeye gerek var mı bilmiyorum. Vakit geceydi ve bu insanlar dışarıda telaş içinde oradan oraya koşuşturuyorlardı. Ben de oradayım , hanımlardan biriyle konuşuyorum. Ama onlara yardım falan etmiyorum galiba.
Sonra orada bir görevli adam bana telefon etti ve 1000 ₺ bağış yaparsanız iyi olur, acil olarak dedi. Adamı da görüyorum görüşme esnasında.Bir süre sonra bu adamı yakınımda bir yerde otururken arka yan profilden görüyorum ve diyorum ki: Aaa,  ben sizi rüyamda gördüm.Benden şu kadar TL bağış istediniz. Yani rüyada rüya anlatıyorum.
Ve içimden iyi de bu az para değil ki diye geçirdim sanırım.

(Uyandığıktan birkaç saat sonra ise yurtdışında yaşayan amcamın Covid 19 nedeniyle vefat ettiğini öğrendim. Acaba gerçekten de bu vekfa  bu miktarda bağış yapmalı mıydım? Görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum.
Teşekkür ederim.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
Sevgili okurum , rüya elbet görürürüz  , yardım edeceğimiz vesile olacaksa bunu rüya da göre biliriz,  biraz bekleyin zamanla karşınıza çıka bilir bu dernek ya da başka bir şekilde karşınıza çıka bilir hayatta , eski zaman da size yardımı dokunan ama sizin o kişiyi üzdüğünüz gönlünü kırdığınız bir kişi varsa ya da bir günahınız varsa kevaret deriz bu şekilde olumsuz ve kötü hissediyorsunuz kendinizi , birine iyilik yapa bilirsiniz , rüyada bağış yapmak malınızla ilgili detayları da anlatır iyi yolda hayırlı bir işte bağış yamak , malınızda artışa ve hayırlara vesile eder , birine yardım etmek bazen tazelenmek gerektiğine de yorulur ibadetlerinizi tazeleyin , belki kuran okumuyarsanız okuyun , iyilik yapmak iyiliğin yayılmasına vesile olur bağış yapmak çok hayırlıdır , zekatınızı düzenli veriyor musunuz bu da önemli bir husus , eğer iflas halinde bir durumunuz varsa düzeleceğine yorulur , eğer bir niyet ettiyseniz bir iş için , o niyetiniz için bir iyilikde buluna bilirsiniz , eğer aile içinde ya da çevrede birine borçluysanız borçunuzu ödemeye de delalat eder , eğer bu rüya sizi etkilediyse iyilik isteyen kişi sizi bulur , ama uzun bir zaman geçti müşkül bir durumda kimse yoksa bir çoçuğu ya da hasta olan birini sevindire bilirsiniz camilere ve o kuruluşa yardım edebilirsiniz , bağış yapmak hayırlıdır rüyada rüya görmek de haberci rüyalardan biridir yardım etmekden çekinmeyin derim size yorumum bu doğrultuda .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
Rica ederim , Allah kabul etsin niyetlerinizi .
0 oy
uyanuv Rüyazede (1.2k puan)  
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Ben zaten bu vakfa düzenli bağış yapan biriyim. Yine yapacağım inşaallah.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 97 okuma
+4 oy
1 yorum 59 okuma
20 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Mert   yazdı
+5 oy
2 yorum 60 okuma
edaysk 12 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde edaysk Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 190 okuma
+4 oy
2 yorum 51 okuma
4 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   20 94 252 yazdı
+2 oy
2 yorum 42 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (39.7k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
+5 oy
1 yorum 129 okuma
+6 oy
6 yorum 140 okuma
+8 oy
2 yorum 84 okuma
coyote 11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde coyote Rüyakar (4.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
Esma 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Esma Karabasan (674 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 73 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.0k düş-ünce

6.3k üye

130 Aktif
0 Üye ve 130 misafir
Bugün : 5244
Dün : 27747
Toplam : 25760189
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 98 e
  2. Karga Karga - 67 e
  3. Nurrr Nurrr - 45 e
  4. Moonlightbae Moonlightbae - 27 e
  5. sokcu sokcu - 22 e
  6. GmzKnr GmzKnr - 19 e
  7. SAMİGALAKSİ SAMİGALAKSİ - 17 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...