Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
160 okuma
mustafaharputi Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
yeniden gösterildi
cinler insanlara o anda hangi enerji fazla ise o surete bürünürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+7 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
 
En İyi Yorum
mesela bu bir hayvan yada insan olabilir. ve beslendikleri bu enerjiden mütevellit her kılığa bürünürler. cinler insanlara insan şeklinde göründüğünde eyer kişiyi aldatmaya yönelik bir olay içerisindeyse o kişinin tanıdığı bir surete bürünür. kişi kendini o tanıdığı insanla konuştuğunu zanneder. şu soru akıllara gelebilir.. bir insanın tanıdığını nerden biliyorlar ve o tanıdık kişinin suretine girebiliyorlar?  cinler bu boyuta geçtiklerinde seçtikleri kurbanın zihnini anlık bir taramadan geçirerek ona en yakın kişileri görür. ve bu sayede içlerinden birinin kılığına bürünürler.  diğer bir şekilde ise eyer cin insan kılığına girerek kendini gösterirse herhangi bir insanın suretine bürünürler. ancak bu büründüğü kişi kesinlikle daha önceden gördüğü biri olur. cinler bu hususta açık vermektedirler. nasıl mı? keşfetmedikleri bir insanın kimliğine bürünmek istediklerinde fiziki yapısında muhakkak bir eksik olur. bunlar ya gözleri insanınkinden farklı olur, ya elleri insanınkinden şekilsiz olur, ya vücudu kafasına ve bacaklarına göre orantısız olur, yada yürüyüşünde aksaklık olur. belki garip gelebilir ancak kır düğünlerinde ve yahut köy düğünlerinde cinler o düğüne dahil olurlar. bir süre gözlemlerler. analiz yaparlar insanlar ve konuştukları hakkında. belirli birini seçerler. bilirsinizki bazı köylük yerlerde tuvaletler dışarda olur. yada mazur görün ama ihtiyacından dolayı zor durumda kalan birisi tenha bir yere ihtiyacını gidermek için durduğunda o cin yada cinlerde derhal orada bulunurlar. kişi düğünün verdiği rehavet ile herhangi bir işlem yapmadan ihtiyacını karşıladığında tasallut olayı başlar.  o kişi düğün alayına döndüğünde agrasif tavırlar sergiler yada  anlamsız davranışlarda bulunur. şayet musallat olan cin işlemini o gün için değilde sürekli olarak devam ettirmek isterse o insanın rüyalarında kendini hissettirir. sonra zamanla uyanık olduğu hallerde sesler duyurur halüsinasyonlar gösterir. kişinin iradesi artık iyice azaldığında cinler o insanla konuşmaya başlarlar.
+7 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
ilk göründüklerinde insan gibi görünürler ve son derece yardımsever bir kimlik içerisinde olurlar. musallata uğrayan kişi isteklerinin yerine geldiğini gördüğünde artık etrafındaki arkadaş, aile, eş dost bireylerinden uzaklaşır. sürekli yanlız kalmak ister. gündüzleri dışarı çıkmak istemez, çalışmak istemez doğru düzgün beslenmez. cinler sürekli direktifler verir.
+7 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
dini yaşamından uzaklaşarak artık cinlere tabii olmuş bir hale gelir. bu süreç çok kısada sürebilir çok uzun bir zamanda. ancak şu varki muhakkak bir zaman sonra artık cinler ondan almaya başlarlar. bu süreçtede ise musallata uğrayan kişi ne bir ayet duymak ister nede kuran-ı kerime yaklaşır. cinlerin insanlara görünme şekilleri bu ve bunu gibi olaylardır. bazen bir insan anlık görüntü görür ve şeklini seçemez. bu durum illede musallat olayı değildir. cinlerin bizim içimizde yaşadığını unutmayalım. doğal olarakta onlarda seyahatlerinde yada aktivitelerinde kendilerini anlık olarak gösterirler. zahiri alemin içinde bulunan son derece normal olaylardır bunlar. insanlar batın olan alemi bilmeselerde cinler zahiri alemi çok iyi bilirler.
selam ve dua ile kalın.
+4 oy
vetre Rüya Bilgesi (554k puan)  
aslında cinler fiziksel olarak şekil değiştiremezler sadece var olan birinin bünyesine girerek onu nörolojik ve psikolojik etki altına alırlar enerjisel olarak

İlgili bir rüya bulunamadıRüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

177 Aktif
0 Üye ve 177 misafir
Bugün : 13177
Dün : 15090
Toplam : 44868638
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...