Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
36 okuma
Selen Ergün önce İstihare kategorisinde Karabasan (446 puan)  
İstihare namazımı kıldım ve yattım. Rüyamda mezarlığın yanında bir evde annem ben ve 4-5 uzak akrabamız olan kadınlar vardı. Öncelikle bize tuz ve karabiber verdiler. Daha sonra annemle başka odaya gidiyorken onların eşleriyle birlikte içki içmeye gideceklerini ve hesaplamalar yaptığını duydum. Lütfen bu karışık rüyayı biri aydınlatsın.
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Lusid Rüyacı (76.6k puan)  
Ne için istihare ettiniz ?
önce  
Evleneceğim kişiyi görmek ve hayatımın gidişatı hakkında iyi veya kötü zamanları öğrenmek için
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (10.6m puan)  
puan toplaman gerekiyor puana ihtiyacın var zaman zaman yorum yap

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Lusid Rüyacı (76.6k puan)  
Sevgili okurum kalbinizi kırmak istemem , yorumumu ne olur yanlış anlamayın , kiminle evleneceğini görmek için istihare olmaz , evleneceğim kişi budur , bu kişi bana hayırlımıdır hayırsızmıdır diye istiahre edilir Allaha danışılır , ayrıca yapacağım iş alacağım ev mülk hayırlımı hayırzsız mı bana diyede istiahre edilir , ama ben kalbinizden geçen niyete karşın rüyanızı yorumlayayım ,sevgili okurum aklınızda şuan evlilik için bir aday var mı bilmiyorum ama evliliğin size büyük sorumluluklar getire bilceğinizi bilmelisiniz maddi durumunuz uygun değil iken alel acele yapılan bir evlilik sizi üze bilir , mesleğiniz ve birikim paranızın olması size büyük yarar ve fayda sağlar , mezar aslında yaşamın sona ermesini vurgular ölümü çağrıştırır ama rüyalarda öle değildir , mezar ruhsal ve bedensel olarak hazır olmadığınız bir evliliğin duygusal olarak sizi yıprtacağını söylüyor olabilir , kendinizi hazır hissetmeniz çok önemli , maddi açıları da ele alır mezarlık aza kannat etmeyi bilmeli ve azı çoğaltmayı bilmelisiniz bir evlilikte konuşarak anlaşmak çok önemli ama sizin rüyanızda akraba sembollü belirmiş yakınlarınız tuz ve karabiber veriyor düsürt ve açık olucam size karşı bazı insanların aklına uyarak yaptığınız işlerde kâr edemez zarara uğrarsınız , size tuz veren iyi olsada biber verenin niyeti iyi değildir , tuzdan aş yaparsınız ama biber ağzının tadını bozar , dünyevi hayatta işinize karışanların varlığına delalat eder , ve siz bu insanlara uyarsanız tıpkı kızım el camdan aşağı atlasa sen de mi atkayacksın diye bir söz vardır kültürümüzde ona benziyor,  yani hayatınıza karışmalarına izin vermemeni öneririm , her söze ve yapılan dedikoduya kulak kabartma karabiber dedikoduya da işarettir , içki içmek niyetlenmek planını dahi yapmak , bu olumsuz bir semboldür dinimizde de yeri yoktur , anne ve babanın sözlerine kulak ver , sana iyi gelen iyiliğini düşünen kişilerin sözlerine kulak ver evlen artık , sende yuva kur ,bak elalemin kızı evlendi kendini kurtar diyenler senin dostun değil kulak verme onlara , evlilik saygı ve sevgi çerçevesi için kurulur , birbirinizi kullanmak faydalanmak için kurulmaz , içki alkol sembolü tehlikelidir bu husularda kendine dikkat et , gönül aşık olabilir ama mantığını asla susturma aşığım ama kötü huylarını görmezden geleyim eğer bu düşüncelerle yola koyulursan duyguların yıprana bilir , tuz görmek hayırlıdır bol kazança delalet eder , karabiber hastalıklara şifa anlamı da taşır , karabiber yakıcı huylara sahip kişilerin de varlığına delalat eder , ben sizin doğru kararlar vereceğinize inanıyorum yorumum bu doğrultuda rüyanız hayırlı olsun , rüya ile amel olmaz tam tersi de çıka bilir bu şekilde gördüm böyle olacak diye bir karamsalığa girmeyin,  çünkü hayatımızı yönlendiren bizleriz gül bahçesine de çevirin,  bataklığa çevirende bizleriz herşeyde hayırlısı olsun sevgiyle ve sağlıkla kalın .
Selen Ergün önce Karabasan (446 puan)  
Gerçekten çok teşekkür ederim bidaha istihareye yatmalıyım o halde çünkü yanlış niyetle yatmışım. Ama yaptığınız rüya tabiri ile ilgili gerçekten yazdıklarınız doğru aslında şöyle ciddi olduğum bir ilişkim vardı ancak Türkmen olmasından dolayı ailem onu alevi olarak düşünüyor istemiyor ancak aslında ailesiyle görüştüm ve müslüman olduklarını soylediler bende arada kaldım mecburen ailemi seçerek ayrılmak zorunda kaldım yaklaşık 1 hafta oldu gerçekten zor bir zaman geçiriyorum. Bu yüzden istihareye yattım.
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Lusid Rüyacı (76.6k puan)  
Sevgili okurum Allaha danışmak kadar güzeli yoktur , sizin için bu süreçin gerçekten zor olduğunu anlaya biliyorum , zamanla anlayacağınız husular var belli bir vakit geçince arkanıza dönün bir bakın , arkanızda kalanlar mutluysa bir sorun yoktur , aşk dediğin engel tanımaz herşeye rağmen savaşmayıp da , biten bir ilişki varsa ortada sizin için savaşanları seçin , ailenize soru sorun gerçek düşünce ve duygularını öğrenin evlilik konusu kestirilip atılacak hafif bir konu değil , ailenz uygun görmüyorsa sebepleri vardır . Herşeyin hayırlısı olsun zamanla yerine oturur düşünceler sadece sabretmesini bilin .
Selen Ergün önce Karabasan (446 puan)  
Gerçekten anlayışınız ve yol göstericiliğiniz beni rahatlattı tekrardan teşekkür ediyorum. Eğer bir daha istihareye niyet ettiğimde rüya veya bir his belirirse tekrar yorumlamanızı çok isterim. Benim için çok önemli ve değerli iyi geceler.
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Lusid Rüyacı (76.6k puan)  
Rica ederim hayırlı geceler :) buralardayım hep ....
+1 oy
Selen Ergün önce Karabasan (446 puan)  
Puan lazım istihareye yattım ve bunu paylaşmam gerek bu yüzden biraz gereksiz yorum yaparak puan toplamam gerekiyor:(((

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 116 okuma
+6 oy
2 yorum 46 okuma
mustafaharputi 23 Haziran 2019 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
22 Nisan 2019 İstihare kategorisinde Birol azgı   yazdı
+5 oy
2 yorum 27 okuma
mustafaharputi 10 Ağustos İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.6m puan)   yazdı
+8 oy
7 yorum 78 okuma
+10 oy
4 yorum 86 okuma
+8 oy
5 yorum 117 okuma
+11 oy
2 yorum 115 okuma
sonsuz 17 Nisan 2019 İstihare kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (108k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 48 okuma
19 Ekim 2018 İstihare kategorisinde Özge   1 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.8k rüya

123k yorum

15.7k düş-ünce

5.6k üye

116 Aktif
1 Üye ve 115 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24021
Dün : 24497
Toplam : 21527853
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 182 e
  2. Zeynel45 Zeynel45 - 140 e
  3. POYRAZ50 POYRAZ50 - 122 e
  4. İrem_zgl İrem_zgl - 92 e
  5. Karga Karga - 42 e
  6. vetre vetre - 25 e
  7. B B - 21 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...