Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
108 okuma
Selen Ergün İstihare kategorisinde Rüyazede (2.2k puan)  
İstihare namazımı kıldım ve yattım. Rüyamda mezarlığın yanında bir evde annem ben ve 4-5 uzak akrabamız olan kadınlar vardı. Öncelikle bize tuz ve karabiber verdiler. Daha sonra annemle başka odaya gidiyorken onların eşleriyle birlikte içki içmeye gideceklerini ve hesaplamalar yaptığını duydum. Lütfen bu karışık rüyayı biri aydınlatsın.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
Ne için istihare ettiniz ?
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
puan toplaman gerekiyor puana ihtiyacın var zaman zaman yorum yap

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum kalbinizi kırmak istemem , yorumumu ne olur yanlış anlamayın , kiminle evleneceğini görmek için istihare olmaz , evleneceğim kişi budur , bu kişi bana hayırlımıdır hayırsızmıdır diye istiahre edilir Allaha danışılır , ayrıca yapacağım iş alacağım ev mülk hayırlımı hayırzsız mı bana diyede istiahre edilir , ama ben kalbinizden geçen niyete karşın rüyanızı yorumlayayım ,sevgili okurum aklınızda şuan evlilik için bir aday var mı bilmiyorum ama evliliğin size büyük sorumluluklar getire bilceğinizi bilmelisiniz maddi durumunuz uygun değil iken alel acele yapılan bir evlilik sizi üze bilir , mesleğiniz ve birikim paranızın olması size büyük yarar ve fayda sağlar , mezar aslında yaşamın sona ermesini vurgular ölümü çağrıştırır ama rüyalarda öle değildir , mezar ruhsal ve bedensel olarak hazır olmadığınız bir evliliğin duygusal olarak sizi yıprtacağını söylüyor olabilir , kendinizi hazır hissetmeniz çok önemli , maddi açıları da ele alır mezarlık aza kannat etmeyi bilmeli ve azı çoğaltmayı bilmelisiniz bir evlilikte konuşarak anlaşmak çok önemli ama sizin rüyanızda akraba sembollü belirmiş yakınlarınız tuz ve karabiber veriyor düsürt ve açık olucam size karşı bazı insanların aklına uyarak yaptığınız işlerde kâr edemez zarara uğrarsınız , size tuz veren iyi olsada biber verenin niyeti iyi değildir , tuzdan aş yaparsınız ama biber ağzının tadını bozar , dünyevi hayatta işinize karışanların varlığına delalat eder , ve siz bu insanlara uyarsanız tıpkı kızım el camdan aşağı atlasa sen de mi atkayacksın diye bir söz vardır kültürümüzde ona benziyor,  yani hayatınıza karışmalarına izin vermemeni öneririm , her söze ve yapılan dedikoduya kulak kabartma karabiber dedikoduya da işarettir , içki içmek niyetlenmek planını dahi yapmak , bu olumsuz bir semboldür dinimizde de yeri yoktur , anne ve babanın sözlerine kulak ver , sana iyi gelen iyiliğini düşünen kişilerin sözlerine kulak ver evlen artık , sende yuva kur ,bak elalemin kızı evlendi kendini kurtar diyenler senin dostun değil kulak verme onlara , evlilik saygı ve sevgi çerçevesi için kurulur , birbirinizi kullanmak faydalanmak için kurulmaz , içki alkol sembolü tehlikelidir bu husularda kendine dikkat et , gönül aşık olabilir ama mantığını asla susturma aşığım ama kötü huylarını görmezden geleyim eğer bu düşüncelerle yola koyulursan duyguların yıprana bilir , tuz görmek hayırlıdır bol kazança delalet eder , karabiber hastalıklara şifa anlamı da taşır , karabiber yakıcı huylara sahip kişilerin de varlığına delalat eder , ben sizin doğru kararlar vereceğinize inanıyorum yorumum bu doğrultuda rüyanız hayırlı olsun , rüya ile amel olmaz tam tersi de çıka bilir bu şekilde gördüm böyle olacak diye bir karamsalığa girmeyin,  çünkü hayatımızı yönlendiren bizleriz gül bahçesine de çevirin,  bataklığa çevirende bizleriz herşeyde hayırlısı olsun sevgiyle ve sağlıkla kalın .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
Rica ederim hayırlı geceler :) buralardayım hep ....
0 oy
Selen Ergün Rüyazede (2.2k puan)  
Gerçekten çok teşekkür ederim bidaha istihareye yatmalıyım o halde çünkü yanlış niyetle yatmışım. Ama yaptığınız rüya tabiri ile ilgili gerçekten yazdıklarınız doğru aslında şöyle ciddi olduğum bir ilişkim vardı ancak Türkmen olmasından dolayı ailem onu alevi olarak düşünüyor istemiyor ancak aslında ailesiyle görüştüm ve müslüman olduklarını soylediler bende arada kaldım mecburen ailemi seçerek ayrılmak zorunda kaldım yaklaşık 1 hafta oldu gerçekten zor bir zaman geçiriyorum. Bu yüzden istihareye yattım.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (230k puan)  
Sevgili okurum Allaha danışmak kadar güzeli yoktur , sizin için bu süreçin gerçekten zor olduğunu anlaya biliyorum , zamanla anlayacağınız husular var belli bir vakit geçince arkanıza dönün bir bakın , arkanızda kalanlar mutluysa bir sorun yoktur , aşk dediğin engel tanımaz herşeye rağmen savaşmayıp da , biten bir ilişki varsa ortada sizin için savaşanları seçin , ailenize soru sorun gerçek düşünce ve duygularını öğrenin evlilik konusu kestirilip atılacak hafif bir konu değil , ailenz uygun görmüyorsa sebepleri vardır . Herşeyin hayırlısı olsun zamanla yerine oturur düşünceler sadece sabretmesini bilin .
0 oy
Selen Ergün Rüyazede (2.2k puan)  
Gerçekten anlayışınız ve yol göstericiliğiniz beni rahatlattı tekrardan teşekkür ediyorum. Eğer bir daha istihareye niyet ettiğimde rüya veya bir his belirirse tekrar yorumlamanızı çok isterim. Benim için çok önemli ve değerli iyi geceler.
+2 oy
Selen Ergün Rüyazede (2.2k puan)  
Puan lazım istihareye yattım ve bunu paylaşmam gerek bu yüzden biraz gereksiz yorum yaparak puan toplamam gerekiyor:(((

İlgili rüyalar

+14 oy
2 yorum 609 okuma
+6 oy
2 yorum 69 okuma
mustafaharputi 23 Haziran 2019 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 49 okuma
22 Nisan 2019 İstihare kategorisinde Birol azgı   yazdı
+4 oy
4 yorum 62 okuma
+5 oy
2 yorum 46 okuma
mustafaharputi 10 Ağustos 2020 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+8 oy
7 yorum 116 okuma
+10 oy
4 yorum 122 okuma
+8 oy
5 yorum 137 okuma
+11 oy
2 yorum 133 okuma
sonsuz 17 Nisan 2019 İstihare kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (103k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 58 okuma
19 Ekim 2018 İstihare kategorisinde Özge   1 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.0k düş-ünce

6.3k üye

130 Aktif
0 Üye ve 130 misafir
Bugün : 5267
Dün : 27747
Toplam : 25760212
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 98 e
  2. Karga Karga - 67 e
  3. Nurrr Nurrr - 45 e
  4. Moonlightbae Moonlightbae - 27 e
  5. sokcu sokcu - 22 e
  6. GmzKnr GmzKnr - 19 e
  7. SAMİGALAKSİ SAMİGALAKSİ - 17 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...