Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
40 okuma
~Angel~ Rüya kategorisinde Karabasan (892 puan)  
Rüyamda arkadaşlarımla okula gitmiştik. Okula girdiğimde direk onu gördüm . Okula girerken sevinçten zıplıyorum saçımı falan savuruyorum.Bir süre sonra duruyorum. Sonra bana baktı ve çok şaşırdı ve çok sevindi. Ben yürümeye devam ettim. Arkamdan geldiğini hissettim sonra ise arkadaşım arkana bak dedi parmakla göstererek bende baktım arkamdan o geliyordu. Gülümsüyordu. Sonra elinde babamın eşyalarını gördüm. Babamın kimlik kartı bazı şeylerde vardı ama tam olarak hatırlamıyorum. Kredi kartları gibiydi ve en üstte ise iki tane madeni para vardı. Eşyaları bişeyin üstündeydi kitap gibiydi.Bana uzattı. Eşyalara bakıyordu sonra bana baktı ve başını eğdi hemen utanarak. Elinden eşyaları alırken bende teşekkür ederim dedim. Sonra ayrıldım ordan bi
masaya koydum eşyalarımı . Birden bi kadın akrabam belirdi. Arkadaşımda oturuyordu. Bunlar ne diye falan sordular bende cevapladım. Arkadaşım babamın eşyalarına bakmaya karıştırmaya falan başladı. Kadın akrabam bişey diyordu ama hatırlamıyorum. Bu ara o akrabanın hoşlandığım kişi ile bi bağlantısı var. Ben işte arkadaşıma bırak dokunma falan diyordum. Bende bi yandan eşyalara bakıyordum. Arkadaşım bu ne diye tek tek soruyordu bende cevaplıyodum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Newbahar Rüya Yorumcusu (15.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada sevdiğiniz kişiyi görmeniz ilk etapta o şekilde davranmanız onunla bir şekilde iletişim halinde olabileceğinizi gösterir veya o size ulaşmaya çalışabilir bir şekilde konuşabilir görüşebilirsiniz. Ondaki bazı eşyalarınız ise sizin bazı ailevi durumlarınızdan haberdar olabileceğini gösterir.
+4 oy
Newbahar Rüya Yorumcusu (15.5k puan)  
Sevdiğiniz kişinin sizin bazı durumlarınıza bir takım katkısı olabilir onun elindekilere sır da denebilir. Arkadaşınızın o şeyleri karıştırması ise sırrınıza vakıf olmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle irtibatı olan akrabalarınız ise bazı durumlarınızda ön ayak olmaya çalışan kişiler bulunabilir destek çıkabilirler. Genel olarak rüyanız iyidir. Hayırla kalın:)

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 61 okuma
+5 oy
1 yorum 50 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
+4 oy
2 yorum 30 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...