Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda eski sevgilimle aynı ortamdaydık onlar iki kız iki erkek baska bi masada oturuyolardı bende bi kız arkadasıml baska bi masada oturuyordum. Ama ara ara bakısıyorsuk yakalıyodum baktıgını hiç konusmadık sonra sonra bi anda kızlar gitti farklı bi ortam oldu eski sevgilimin erkek arkadasları vardı sonra ben bi odadaydım arladasım vardı eski sevgilimle azcık konusur gibi olduk sonra yanıma geldi ben öptüm onu önce cekilir gibi oldu anlayamadım sonra ikimiz bi anda bi arabada belirdik o bana seninle barısmayı düşünüyodum bende dedi bana bi seyden dolayı kızdı heralde böyle davranma ben barısmayı düşünüyorum diye bende tamam diyodum böyle.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde cansu süslü yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde buğlem Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 11 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 27 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...