Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben en yakın arkadaşım ile onun hoşlandığı çocuğu gördüm Çocuk benim yakın arkadaşıma ,acaba bu bizim aramızdaki aşk mı ,diye soruyordu arkadaşım da ona  ,hayır saçmalama biraz daha bekleyelim öyle hemen aşk olmaz , diyordu ben ise arkadaşımı, neden öyle dedin keşke demeseydin ,diye ikna etmeye çalışıyordum Bunun anlamı nedir sizce

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba. Arkadaşınızla ilgili böyle bir rüya görmeniz gerçek hayatta onun durumuna çok olumlu bakmadığınızı gösterir. Yani sizin için bu iş olmaz. Sürekli sizinle paylaştığı içinde bilinçaltınızda böyle bir mesaj olarak ortaya çıkmış.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 21 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Katerima Karabasan (-80 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde Bayram Rüyazede (32 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 57 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde tatilci yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...