Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben en yakın arkadaşım ile onun hoşlandığı çocuğu gördüm Çocuk benim yakın arkadaşıma ,acaba bu bizim aramızdaki aşk mı ,diye soruyordu arkadaşım da ona  ,hayır saçmalama biraz daha bekleyelim öyle hemen aşk olmaz , diyordu ben ise arkadaşımı, neden öyle dedin keşke demeseydin ,diye ikna etmeye çalışıyordum Bunun anlamı nedir sizce

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 33 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (136 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 86 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 51 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde tatilci yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (341 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...