Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
ölen ablamdan emanet getiriyolar bir zarfın içerisinde kağıtpara çakmak ve zarfın üzerinde kuran yazılı. ablan sana gönderdi bunu diyo getiren kişi. evin çatısında olay gerçekleşiyo ve bir ayı geliyo eve doğru osıralarda

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.5k puan)
Bu durum ablanın sana emanet ettiği birşeyin zarar görmesinden yada sana vermesi için emanet ettiği başka birinin getirdiği zarardan dolayı huzursuz oması ve bunu sana bildirmiş olması olabilir. böyle bir durum söz konusu ise mutlaka düzelmeni öneririm.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 11 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
+3 oy
0 yorum 12 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Tuğba Rüyazede (130 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 62 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 9 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Berfin yazdı
0 oy
1 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 69 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...