Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda  kendi köyümuzdeyiz dugun var kuzenimin dugunu ,bir çadir var ev yerine orasi geciyor  biraz bakimsiz ,cadirda ben ve yakin bir kız arkadasim variz yanimiza sonradan yeni ayrildigim erkek arkadasim geliyo ama bana karsi cok soguk umursamaz bir tavri var surekli dugunun guzel olmayışından ve ortamın bakımsızlığından söz ediyor sonra ben kız arkadaşımı alıp çadırın dışına çıkıyorum dışarda düğün içın bir inek kesiliyor ama inek çok çokk zayıf sarı renkli kemikleri sayılıyor onu kurban ediyorlar ama erkek arkadaşım onuda hiç begenmez bir havada dolaşıyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
24 Mart Rüya kategorisinde Öznur çayır köse yazdı
+5 oy
1 yorum 45 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde Hayalprest yazdı
+4 oy
1 yorum 54 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...