Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Annem yeni bir ev almış 2 katli dublex beni zorla o eve götürüyor evin içersinde bir odada babam bir odada teyzem yatıyor ciplak bir şekilde evin manzarası mükemmel ama ben ille de istemem bu evi eski evimize bu gidelim diyorum bu sırada benim ağzımdan kan gelip dişlerim parçalanmaya başlıyor annem hemen üst kata cik musluk orda diyor neyse çıkıyorum mutfakta eski konuşmadığım kütüğüm bir arkadaşım var bana babasıyla ilgili sorunlarını anlatıyor bu sırada benim baya bir dişim parçalanıp suyun içerisine düşüp gidiyor sonra uyandım

2 Yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba. Ailenizle ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder. Özellikle maddi konularda yaşanacak bu sıkıntılar arkadaş çevrenizden veya biri vesilesiyle çözüme kavuşacak. Şu an içinde bulunduğunuz bir durumda sizi oldukça sıkıyor. Bir değişim gerçekşecek hayatınızda.
+1 oy
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
Merhaba canım;
Aslına bakarsan epey sıkıntılı bir rüya görmüşsün. Ancak rüyada ki kan rüyanı bozmuş. Olumsuz yaşanabilecek olayların önüne gececeksin. Ve normal yaşantının düzeni bozulmadan hayatın aynı çizgide devam edecek.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 7 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+3 oy
2 yorum 52 okuma
+1 oy
0 yorum 3 okuma
23 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (60 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 4 okuma
6 saat önce Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (186 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
+3 oy
2 yorum 10 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Selma Rüyazede (174 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 50 okuma
21 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 40 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...