Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
alışveriş merkezi gibi bir yere gidiyorum, geçen yıl hem arkadaşım hemde öğrencim olan şimdi görüşmediğim serap benimle komuşmuyor, yanındaki iki kız bana onu engellediğim için küstüğünü söylüyorlar(ukalaca bi şekilde), ben msn de konuşacak bişey olmadığı ve msn konuşmalarını sevmediğim için engellediğimi söylüyorum. "Önemli olan paylaşımlarımız, karşılaştığımızda devam edebiliriz aynı noktadan; ama sen bilirsin"deyip, umursamadan uzaklaşıyorum.Bir mağaza görüyorum, pahalı giysilerin satıldığı, param yok ama vitrinde beğendiğim gömleklere bakmak için giriyorum -almayı planlıyorum ...- mağaza sahibi horlayarak bakıyor ve bu gömlaklarin benim için küçük olduğunu, çocuklara göre olduğunu söylüyor.İnanmıyorum ama yakından bakınca bana göre çok küçük olduklarını fark edip çıkıyorum.Zaten param yok ki... Elim pantolumun cebinde özgür ve umursamaz takılıyorum o mekana, hem bir arayıştayım hemde bakınıyorummm ölesine amaçsızca, sonra atlıkarınca gördüm v.s.Gerisini hatırlamıyorum.

Başka bir rüyada da bilmediğim bir şehirde sel oluyor, herşey sularla lağama gidiyor.kırmızı bir atı görüyorum çamurlu suların götürdüğü, beyaz bir atı ise lağam borusuına tam girmişken tek başıma kurtarıyorum, insan üstü bir çabayla kurtardıktan sonra bi grup yardım ediyor.Ancak ben bunları kamerada görüyorum, sanki bir mezuniyet v,ideosu gibi, şaşırıyorum...Benim o videoda görüntülenmem şaşırtıyor, oysa çoğu benjim görüntüm.Bi an iki yaşlı ama asık suratlı iki kişinin o videoyu izledğini , daha doğrusu farkında olduğunu anlıyorum."Beni sevmezler aslında"nasıl görmemezlikten gelmediler diyorum.yani hakkımın yeneceğini sanırken , yaptıklarımın görülmesi şaşırtıyor...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (72.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Kendinizi, bir şekilde yaşınıza uygun olmayan davranışlar içinde olmakla gizliden gizliye suçluyor olabilirsiniz. Aslında o davranışlar (her ne ise) size cazip gelen, gözde faliyetler olabilir ancak kendinize yakıştırıp yapmak isteseniz dahi bunun için yeterli enerjiniz olmadığını düşünüyorsunuz. Bu konudan ne tamamen uzaklaşabiliyor ne de icraate geçebiliyorsunuz, umursamaz gibi davranarak karar verme sürecini erteliyor olabilirsiniz.

İkinci rüyada, elinizde olmayan nedenlerle oluşmuş iki kayıp söz konusu, bunlar dostluklarla ilgili olabilir, bir tanesini büyük çabayla geri kazanıyorsunuz ancak yine de içinizde bir burukluk var; çünkü aslında kırgınsınız. Gösterdiğiniz olağanüstü çabanın görülmesini ve takdir edilmesini istiyorsunuz; fakat bir yandan da muhtemelen içinizdeki olgun, ciddi ve eleştirel kişiliğiniz tarafından engelleniyorsunuz. (Bu kişiliğiniz sizi söz konusu olayda samimi bulmuyor olabilir)

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 10 okuma
9 saat önce Tabir kategorisinde SelimRuya Karabasan (-21 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 12 okuma
28 Ekim Tabir kategorisinde Sna Rüyazede (66 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
4 Eylül Rüya kategorisinde orkun Karabasan (-208 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+1 oy
0 yorum 21 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
+1 oy
0 yorum 26 okuma
22 Ağustos 2018 Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (22.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
4 Eylül Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (-1 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 18 okuma
19 Ağustos Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (379 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
7 Ağustos Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (168 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 11 okuma
22 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.9k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

70 Aktif
2 Üye ve 68 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15205
Dün : 19605
Toplam : 11224146
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 694 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 22 e
  5. Likya - 20 e
  6. Merve3434 - 18 e
  7. Rüya Tabircisi - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...