Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Kardeşim annem ve ben internetten fake bir hesaba bakıyorduk.Sanırım o hesap cinliymiş tabi biz daha bilmiyorduk.Birden zil çaldı ve gözleri kocaman biri bize hesaba girmememiz gerektiğini yanlış olduğunu vs anlattı.Brn bir gariplik farkettim şeytan olabileceğini düşündüm onlar konuşurken içeri kaçıp fatiha falan okudum ama etkilenmedi.Kapıyı kapatınca annemde bir tuhaflık vardı.Gözleri o gelen gibi kocamandı.Bir de benim bir babannem varmış sende el var mı lütfen annemi oku diye yalvarıyorum.O da ben de bildiğimiz sureleri okuyoruz annem garip hallere giriyor.Sonra annemi duşakabine kapattık dua okumaya başladık.Bir türlü çıkmıyordu içinden...Sonra birden babaannem mavi bir tabanca çıkarıp vurayım mı dedi.Ben de o korku ve endişeyle vur dedim korkutmak için diyor zannettim.Gerçekten annemi vurdu.İçinden kelebek kozası gibi 2 tane yumurta çıktı annemin...Babam bunlar ne dedi içine cin girenler ölünce böyle olur dedik.Sonra ben aşırı üzüldüm bir pazara doğru yürüyorum.Küçük bir çocuk yanıma geldi bana eşlik etmeye başladı.Beraber geldik pazarda arkadaşlarımın yanına gittim halamı gördüm beni hiç takmıyordu.Bir arkadaşıma yaşadıklarımı anlattım sonra ağlayarak çıkıp kumsala gittim.Yakın zamanda ve en yakın arkadaşlarımdan birini kaybetmiştim ve o gün de annemi.Onların üzüntüsüyle uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
o kişinin gerçek hayatta çok huzursuz ve mutsuz olabileceğine, eğer cinin sizin içinizde olduğunu gördüyseniz, sizin böyle olabileceğinize işaret eder.Bu tür rüyaların üstünde fazla durmamak, fazla konuşmamak gerekir, mümkünse hemen unutulması gerekmektedir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 28 okuma
10 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (155k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 59 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (-222 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 30 okuma
18 Haziran 2018 Tabir kategorisinde Güler Rüyazede (113 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 29 okuma
31 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
+5 oy
2 yorum 29 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde Hulya Rüyazede (153 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 46 okuma
+5 oy
0 yorum 10 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde Nihal yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
27 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Irmak yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

97 Aktif
0 Üye ve 97 misafir
Bugün : 20122
Dün : 17747
Toplam : 9516624
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 88 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. Rüya Tabircisi - 19 e
  5. sonsuz - 17 e
  6. Sibel Atasoy - 14 e
  7. Ayşegül keskin - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...