Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Kardeşim annem ve ben internetten fake bir hesaba bakıyorduk.Sanırım o hesap cinliymiş tabi biz daha bilmiyorduk.Birden zil çaldı ve gözleri kocaman biri bize hesaba girmememiz gerektiğini yanlış olduğunu vs anlattı.Brn bir gariplik farkettim şeytan olabileceğini düşündüm onlar konuşurken içeri kaçıp fatiha falan okudum ama etkilenmedi.Kapıyı kapatınca annemde bir tuhaflık vardı.Gözleri o gelen gibi kocamandı.Bir de benim bir babannem varmış sende el var mı lütfen annemi oku diye yalvarıyorum.O da ben de bildiğimiz sureleri okuyoruz annem garip hallere giriyor.Sonra annemi duşakabine kapattık dua okumaya başladık.Bir türlü çıkmıyordu içinden...Sonra birden babaannem mavi bir tabanca çıkarıp vurayım mı dedi.Ben de o korku ve endişeyle vur dedim korkutmak için diyor zannettim.Gerçekten annemi vurdu.İçinden kelebek kozası gibi 2 tane yumurta çıktı annemin...Babam bunlar ne dedi içine cin girenler ölünce böyle olur dedik.Sonra ben aşırı üzüldüm bir pazara doğru yürüyorum.Küçük bir çocuk yanıma geldi bana eşlik etmeye başladı.Beraber geldik pazarda arkadaşlarımın yanına gittim halamı gördüm beni hiç takmıyordu.Bir arkadaşıma yaşadıklarımı anlattım sonra ağlayarak çıkıp kumsala gittim.Yakın zamanda ve en yakın arkadaşlarımdan birini kaybetmiştim ve o gün de annemi.Onların üzüntüsüyle uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 26 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (170 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Güler Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
31 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
18 Haziran 2018 Tabir kategorisinde Güler Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 41 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
+3 oy
0 yorum 5 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde Nihal yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
27 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Irmak yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
20 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...