Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+2 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda pazar gibi bir yerdeydim ailemleydim kıyafet deniyordum arkamı döndüğümde üzerimden çıkardığım kıyafetimin çantamın cüzdanımın çalındığını gördüm çok paniklemiştim sonra babam karşı tezgahta bir adama sordu o da bunlar mı dedi ve eşyalarımı bana verdi çalan adam ise güldü ve uzaklaştı ben polisi arıyorum dedim polisle konuşurken bir adam geldi yanıma ve telefonu kapatmamı kendisinin polis olduğunu söyledi bende nerden güvenebilirim size kimliğinizi gösterir misiniz dedim sonra gösterdi hırsızın suratını hatırlıyormusun dedi hatırlıyorum dedim ve aramaya başladık sonra bu pazarda kamera yok mu diyordum o da vardır heralde dedi kamera bakmaya gittik sonra orda polisin arkadaşları vardı.
(Kıyafet denerken ben kapalı biriyim ve atlet tarzı bir şey deneyip onunla dışarıda kalıyordum kıyafetim de çalındığı için.)
(O polisin sevgilisi vardı.)
(Ben kızım)
(Polisle adamı ararken babamlar ortadan kaybolmuşlardı, yoklardı.)
(Rüyamda başta her şeyim çalındığı için kötü hissediyordum fakat polisle adamı aradığımız zamanlardan sonra mutluluk hissetmeye başlamıştım.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Lütfen rüyamı yorumlar mısınız ilk defa böyle değişik farklı hissettiğim bir rüya bu .

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 15 okuma
15 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 46 okuma
+6 oy
1 yorum 67 okuma
+3 oy
0 yorum 29 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+4 oy
0 yorum 15 okuma
+5 oy
1 yorum 20 okuma
+5 oy
1 yorum 38 okuma
19 Haziran Rüya kategorisinde Zerrin Rüyazede (100 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 28 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
26 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (114k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

62 Aktif
9 Üye ve 53 misafir
Bugün : 6652
Dün : 19264
Toplam : 9424262
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 381 e
  2. Rüya Tabircisi - 303 e
  3. Karga - 253 e
  4. Likya - 201 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...