Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda pazar gibi bir yerdeydim ailemleydim kıyafet deniyordum arkamı döndüğümde üzerimden çıkardığım kıyafetimin çantamın cüzdanımın çalındığını gördüm çok paniklemiştim sonra babam karşı tezgahta bir adama sordu o da bunlar mı dedi ve eşyalarımı bana verdi çalan adam ise güldü ve uzaklaştı ben polisi arıyorum dedim polisle konuşurken bir adam geldi yanıma ve telefonu kapatmamı kendisinin polis olduğunu söyledi bende nerden güvenebilirim size kimliğinizi gösterir misiniz dedim sonra gösterdi hırsızın suratını hatırlıyormusun dedi hatırlıyorum dedim ve aramaya başladık sonra bu pazarda kamera yok mu diyordum o da vardır heralde dedi kamera bakmaya gittik sonra orda polisin arkadaşları vardı.
(Kıyafet denerken ben kapalı biriyim ve atlet tarzı bir şey deneyip onunla dışarıda kalıyordum kıyafetim de çalındığı için.)
(O polisin sevgilisi vardı.)
(Ben kızım)
(Polisle adamı ararken babamlar ortadan kaybolmuşlardı, yoklardı.)
(Rüyamda başta her şeyim çalındığı için kötü hissediyordum fakat polisle adamı aradığımız zamanlardan sonra mutluluk hissetmeye başlamıştım.)

1 yorum

0 oy
Lütfen rüyamı yorumlar mısınız ilk defa böyle değişik farklı hissettiğim bir rüya bu .

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 12 okuma
15 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 19 okuma
+4 oy
1 yorum 58 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
26 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 64 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 85 okuma
+4 oy
1 yorum 14 okuma
10 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...