Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
Ölü babam rüyamda canlıydı ve ceviz satıyorsun. Sonra babamla birlikte bir yolda konuşarak yürüyorduk.

2 Yorum

0 oy
önce Rüyakar (714 puan)
Rüyada ölmüş baba, eğer rüya sahibinin babası gerçekten de ölmüş ise babası üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören kişinin babasının uzun zamandır mezarını ziyaret etmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra ölmüş olan babasının ruhu için niyetlenerek bir dua, sadaka ya da zekât vermesi gerektiğine inanılır.Rüyayı gören kişinin rüyasında ölen kimsenin ruhu için bir lokma vereceğine ya da kabri başına giderek onun için dua edeceğine delalet eder.Rüyada Ölmüş Baba ile Konuşmak
Rüya sahibinin babasına duyduğu özleme ve ona olan ihtiyacını tabir edilir. Rüya sahibinin iyi gününden de, kötü gününde de yanında olmasını istediği ve ilk olarak gözlerinin aradığı kişinin babası olduğuna tabir edilir.Rüyada yürümek, ne şekilde olursa olsun hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin hayattaki başarıları, zaferleri ve kazanımları olarak değerlendirilir. Rüyada yürümek, azim ev kudret sahibi olmakla tabir edilir. Sağlıklı bir bedene sahip olmaya, uzun yaşamaya, rüya sahibinin hırsı ve azmi sayesinde her işi başarmasına işaret eder. Rüya sahibi ailesinin en fazla öğündüğü evladı olacak her zaman onları yüceltecek demektir. Onlar da kendisinden hayır dualarını eksik etmeyecektir diye tabir edilir. Rüyada yürümek daima güzellik, saadet ve zenginlik bulmaya, bir ömür ileri gitmeye işaret eder.
+1 oy
önce Rüya Tabircisi (4.8k puan)
Uzun zamandır babandan uzak kalmışsın.Senden hayır istiyor.Babanın niyeyine göre ver.Bu bir sadaka olur ya da yasin okuyabilirsin babanın hayrına.Ceviz görmen salih kimseye işarettir.Baban da iyi bir insan ki senden bunu bekliyor.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 6 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde H. gündüz yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Dilara yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
5 saat önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Belkiz yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde Mira yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...