Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
189 okuma
Asldgn Paranormal kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Rüyamda bilmediğim bir evdeydim tanımadığım insanlar vardı. Burda 3 tane cin bize musallat oluyordu. bana zarar vermeye çalışıyordu. Benden 2 tane vardı birine zarar veriyorlardı diğer bedenim onu korumaya çalışıyordu. Yarısını hatırlamıyorum. Çok karışıktı. İkisi kolumdan tutup diğeri sırtıma bişey batırıyodu. Bu kadarını hatırlıyorum.  Uyandığımda besleme çektiğimi ve nas suresini okuduğumu fark ettim.  Tekrar besleme çektim yattım uyudum bu sefer bana aşık olan etrafımdaki herşeye zarar veren bir cinli kabus gördüm evden gitmemi istiyordu. Yoksa aileme zarar vereceğini söylüyordu. Gece boyunca bunları gördüm.  Üstelik 3 4 gündür çok rahatsızım  her yerim ağrıyo özellikle başım ve sırtım.  Olmaması gereken Bi rahatsızlık bunlarla alakası olabilir mi lütfen yardımcı olun çok korkuyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+7 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
merhabalar , korkmanıza ve endişe etmenize gerek yok , önemli olan bu rüyalarınızın her gece tekrarlanmaması . baş ve sırt kısmınıza rahatsızlığın hangi bölge de ise , oraya 3nas 3 felak sureleri 3 ayetel kürsü süreleri okuyup ovala ve üfle , suya da yasin suresini okuyup içersen biraz daha rahatlarsın , abdets alıp uyumanı tavsiye ederim , cinli varlıkların rüyana karışmaması için salavat getirmeyi ve yatmadan önce dua ve surelerin faydası var .aşık bir cin yoktur seni sahiplenmek etkisi altına almak kullanmak isteye cin vardır onlara karşı silahın ibadetlerindir , değerli okuyucum korkuyla beslenen canlılar korkma ve endişelenme ALLAH demeyi ihmal etme .
Asldgn Rüyazede (1.2k puan)  
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim bundan sonra bunlara dikkat edeceğim.
+4 oy
Tiryad Karabasan (971 puan)  
Rüya tabirinden anlamam ama rüyanız beni düşündürdü. Sonuç olarak bu dünya da misafiriz. Nacizene tavsiyem uyumadan önce nas Felak ve ayetel Kürsi okumanız eğer ezberinizde değil ise YouTube'dan açıp 7şer kez dinlemeniz ve dinlemeye devam ederken uyumaya çalışmanız.
+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
sevgili üyemiz tiryad , merhabalar bir uzman olarak tavsiyelerimi bildirmek isterim , internnetten açıp dinlemek o varlıklar üzerinde etkisi olan bir şey değil , ev içinde ise bu varlıklar evi terk etmeleri için orjinal ses dalgaları lazım . yani evde duran kişinin direkt bir şekilde okuması lazım , elbet açsın dinlesin ama cinnli bir varlığın rahatsızlık vermesi söz konsu ise onunla birebir savaşması lazım .
+3 oy
Tiryad Karabasan (971 puan)  
Bunu bilmiyordum, bana tecvidli olduğu sürece aynı etkiyi gösterir demişlerdi, tabi sonuç olarak uzmansınız siz daha iyi bilirsiniz
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
aslında onun adabı nasıl biliyor musun , misal yasin suresini açaçaksın inernetten odan boş olacak ses olmayacak sen çalan yasin suresini sesine odaklanacak  ve sureyi okuyan kişiyle okuyacaksın , ama ben mutfakta işimi yapayım yasin çalsın evde dersen faydasını göremezsin.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
internettende olsa açsın müslüman cinler zarar vermezler zaten, ancak kafir cinler kuran sesini hiç duymak istemezler. kuran okunduğu esnada camlarıda açsın.
+4 oy
Tek gerçek Karabasan (369 puan)  
Merhaba ben Çok kötü bir rüya gördüm az önce hemen uyanır uyanmaz yazıyorum
Benim yiğenim 4 aylık çok tatlı birşey rüyamda kardeşim eşi ve yiğenim evimdeydi sonra kapıya annem geliyor bir yere gitmeden önce öpmek istedi kişi bu arada annem değil benzemiyor bile ama rüyada annem sanıyorum
Sonra yeğenimin yanına gidip durumu anlattığında bana kızıyorlar ve yiğenimi vermiyorlar önce anlamadım sonra kapiy gittiğimde sonra kapıya gidip anne dediğim kişiyi durttugumde gözlerinin birinin yok olduğunu görüyorum ve hemen onu merdivenlerden itiyorum ve hemen kapıyı örtüyorum.
Ben bunları yaparken kardeşim ve eşi hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordu.  Ama o hâlâ kapının önündeydi rüyada önce kapının şekil değiştirdiğini gördüm hemen mutfağa gittim kızgın yağ ve şu kaynattım ikisini de ayrı ayrı o şekil değiştiren kapıdan kapıda ki varliga attım her attığımda vücudu ve yüzü eridi ama acı çekmiyordu sonra o şekil değiştiren kapı normal kapı oldu dua okuyup içerde kaldım. Çok korktun cokkk
Sonra uyandım
Yorum yapabilir misiniz

İlgili rüyalar

+8 oy
3 yorum 139 okuma
Smia 26 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 535 okuma
Wolverine 10 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Wolverine Karabasan (503 puan)   yazdı
+15 oy
6 yorum 198 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+7 oy
10 yorum 201 okuma
+6 oy
7 yorum 153 okuma
mustafaharputi 23 Haziran 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 508 okuma
mustafaharputi 19 Mayıs 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 902 okuma
MelikeQa 5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (828 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 485 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Eylüll   yazdı
+8 oy
1 yorum 121 okuma
+7 oy
3 yorum 133 okuma
Mgka71 12 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Mgka71 Karabasan (700 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 113 okuma
Canangungoren 22 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Canangungoren Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+11 oy
8 yorum 154 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.8k üye

211 Aktif
0 Üye ve 211 misafir
Bugün : 9533
Dün : 25758
Toplam : 38461995
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...