Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
2 akşamdır rüyamda çalıştığım iş ile alakalı bulunduğum yerlerde birden kar yağdığını görüyorum.ve bu kar lapa lapa bir şekilde  yağıyor.yeri tamamen örtüyor.dün akşam ise rüyamda dünya üzerinde çok büyük bir salgın hastalık olduğunu ve bu salgın hastalık sonucunda 4 milyar insanın öldüğünü görüyorum.bu salgın hastalıktan sonra bulunduğum bölgeden ben ve 3 yaşlarında yakın zamanda ölmüş bir arkadaşımın oğlunun kurtulduğunu görüyorum fakat ölen arkadaşımın oğlu yok.
rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 17 okuma
+1 oy
1 yorum 11 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Züleyha yazdı
0 oy
1 yorum 10 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
8 Şubat Rüya kategorisinde Elmas yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
14 Eylül 2018 Rüya kategorisinde ELİF yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...