Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
88 okuma
yok Analiz kategorisinde Rüyakar (3.5k puan)  
Konuyu fazla uzatmak istemiyorum çoğumuz farklı deneyimler yaşıyoruz, lusid rüya örneğin en basitlerinden.Algımızla her şeyi yakalayabilme fırsatlarımız da var ama ya korku bunun önüne geçiyor ya da senin gibi kimsenin olmayışı.Ben şöyle bir düşüncedeyim: farklı yetenekleri olanlar  bir arada guruplaşmalı birbirlerine yardım etmeliler, örnek vereyim astrale mi çıktın ve ya öyle mi zannediyorsun, evreni nasıl daha iyi anlarız diye o kadar uzaklara gitmek yerine kendi içsel kayıt kütüphanemizi inceleme yöntemi bizi doğru yola götürecektir.Burdan iletişime gecebiliriz, kim okuyorsa eğer farklı giden bir şeyler var ise lütfen yorum bıraksın ve ya düşünce.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+7 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (136k puan)  
Alakalar, insanı asıl amaca gitmekten alıkoyan, sahte gayelerdir.
 Yabancılaşmış, kendi kaynağından uzaklaşmış, nereye gideceğini bilmeyen insan bu tür gayelerde bir müddet oyalanabilir .......

beğenerek okuduğum sözlerdi burada uygun ve fikrime de katkı sağlayacağını düşünerek ''anlatmaya çalışmak isterim sevgili  Yok'' ...
  Hepimiz farklı alakalar ile   rüyalarla ilgileniyoruz ve burada ilminden tutun günlük etkilenilen sosyal durumlar, toplum psikolojisi bir çok konu var gördüğünüz gibi .
  Dediğiniz yönde özel yetenek diye hissettiğimiz bir çok şeyde anlık duraklamalarımız olmalı ancak asıl gayemizi bulmak gerek...
  İnsan aslında bir ömürlük değildir  ayrıca toplu da bir mekanizmadır birbirlerinden etkilenişleri ve genetik kodlarıyla devam ettirdikleri bir  mirasta taşır ve bu ölümle dahi yok olmaz insan olduğu sürece devam edecektir. Ben burayı  bilincin farklı bir evresinin günlüğü gibi görüyorum ki dediklerinizi zaten paylaşmaya çalışıyoruz , bıraktığımız notlar gelecekte kimlerin eline geçecek ve nasıl değerlenecek onu kestiremiyorum , umarım iyiliğe ve güzelliğe olur ...  Ama kendimizi sürekli rüyalarla oyalarsak durak değil amaç edinirsek oradan alacağımız ve bize gösterilen vizyonu anlamaya çalışmazsak ancak bu tarz durumlar toplu halisünasyona götürür diye çekiniyorum
+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
aslında üye 'yok' un yazdığı bir kavram dikkatimi çekti , korku  dış dünya ya da içsel dünya duygularımız yapılandırıyor zaten , isteklerimiz ve arzularımız önce duyguların süzgecinden geçiyor , acı bile bir duygu his .
Korku konusu yenmek  ruhsal gelişimde zor olarak nitelendiriliyor , psikolojik korku ve ruhunla kâinattın birleştiği an oluşan  korkular , hiç duymuşuydunuz bilinçli delilik diye bir cümle , aslında korkuyu bil hisset ama bedenini komut et , bizler korku hissine kapıldığımız an mantığı devre dışı bırakıyoruz , mantık devrede olunca korku azalıyor , korku duyduğumuz an şu soruları zihnimize sormamız gerektiğini düşünüyorum , korku nedir , astral deneyimlerde burası neresi , daha fazla nereye gide bilirim , lusid rüya acaba bardağı kediye çevire bilir miyim , kendinle konuşup kendini telkin ettiğin zaman korkunun azaldığını hissediyorsun , ama korku ve şok esnasında biz kendimizle konuşmayı unutuyoruz , ve üyemiz kuzgununa katılıyorum  konuya yaklaşımı doğru , bıraktığımız notlar bazen güzellik saçarken bazen kötü sonuçlana bilir .

İlgili rüyalar

+10 oy
8 yorum 80 okuma
+6 oy
6 yorum 148 okuma
mustafaharputi 28 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
mustafaharputi 20 Ocak 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 70 okuma
Ehlibeyt 19 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Ehlibeyt Karabasan (814 puan)   yazdı
+21 oy
12 yorum 150 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 23 Eylül 2020 Bilgi kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 50 okuma
mustafaharputi 24 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+1 oy
12 yorum 106 okuma
mustafaharputi 21 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 26 okuma
mustafaharputi 20 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 32 okuma
mustafaharputi 20 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+1 oy
7 yorum 47 okuma
mustafaharputi 20 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
14 yorum 58 okuma
vetre 27 Kasım 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (530k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
mustafaharputi 19 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+3 oy
34 yorum 124 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...