Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba, rüyamda eski erkek arkadaşımın iş yerine gidiyorum bankada çalışıyor. Onu arıyorum bulamıyorum. Kalabalık cantalı takım elbiseli adamlar merdivenlerden iniyorlar. Acaba birine sorsam mı diyorum sormuyorum. Geniş yuksek merdivenler var. Kat arasında yerde cam kırıkları var parlak parlak. Temizlik işcileri var hepsi kadın 7-8 kişi o kırıkları temizlemeye calısıyorlar. Sonra sen kimsin diye baba sorarlar diyorum korkuyorum o işcilerle beraber dısarı cıkıyorum. Kadınlardan biri benim numaramı istiyor. Beyaz a4 kağıdına yazmaya calısıyorum yazamıyorum bikc defa deniyorum sonra yazıp veriyorum. Onlarla biraz sohbet ediyoruz ne kadar maaş saat kactan kaca iş vs cok az kazanıyorlarmıs cok az diyorum gayet guzel gülerek konusuyoruz. Sonra vedalaşıp cıkıyorum onlar bekliyorlar. Tranwaya yetişmek isterken bi otobüsün carpmasından zor kurtuluyorum sonra geri dönüp aynı otobüse biniyorum. Kırmızı kalabalık bi otobüs. Benim de uzerimde uzun kırmızı ceketim var.

Şimdiden tesekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 18 okuma
10 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
30 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ramazan yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde neesi Rüyazede (131 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 36 okuma
+4 oy
0 yorum 8 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kubilay yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...