Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyada 2 genç kız 20-25 yas aralığında gözüme çarpıyor ve peşlerinden gidiyom bi cafe çay bahçesi gibi bi yere giriyorlar bende peşlerinden gidiyom ve orda kaybedip aramaya baslıyom bunları sonra türbe eski cem evi gibi bi yere giriyorum ararken hayır yemeği gibi bi yemek var buranın içinde ama fazla kişi yok içerde bi kaç kişi tek be yaslı bi adam var ama kapının önü kalabalık sanki insanlar yemek yemişte dışarıya cıkmış gibiler bende dışarıya cıkıyom ve babamı orda görüyom oturuyor onca kalabalığın içinde babam dan arabayı istiyorum kızların peşinden gitmet için babamdan veriyor sonra bi yolda gidiyom tek serik bi yol ve aksam oluyor karanlık cöküyor bende bi virajı alamayıp kaza yapıyom ve 10 metrelik bi yerde araba ağaca katılıyor sonra beyaz renk bi pikap duruyor bi adam iniyor içinden bana elini uzatıyor tam beni çekiyor araba düşüyor ve arabanın yanına inerken bi taksi duruyor kırmızı renk bi adam daha yardıma geliyor arabada büyük bir şey yok önden biraz yamulmus ve iki tekeri patlamış sağ ön ve arka tekerler ben tekerleri değiştirmeye çalışırken uyanıyom

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...