Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Ne olduğunu anlamadığım bi karmaşa var ve ben merdiven çıkıyorum bi apartmanda sonra öylece durup bişey bekler gibiyim sonra bir kadın sesi sanıyorum,bana çok yoruldun artık yeni bi hayat verildi sana diyor ama eski hayatımda ben annemin öz kızı değilmişim babam annemi kandırmış bu senin doğurduğun çocuk diye ve başka bi kadınlada beraberiş,sonra bunları duyan bir genç erkek beni öldürmek istiyor ve bende annemi alıp sokak sokak kaçıyorum sonra annemi kaybedip kardeşlerimi buluyorum ama korkuyoruz peşimizdekilerden,aynı zamanda iki hayat arasında kalmışım ve tuhaf şeyler hissediyorum bağzı görünüp kaybolan nereye ait olduğunu bilmediğim bağzı insanlar beni koruyor saklıyor,rüyayı göreli iki gün olmasına rağmen değişik bir his ve ruh hali içindeyim,biraz mutlu biraz endişeli, biraz karışık kafam daha önce hiç böyle bişey hissetmemiştim.gerçek rüya arası bişey yaşamış gibiyim çok tuhaf

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
2 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
20 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Sado yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
10 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
22 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fırat yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
7 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ugurum Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
20 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Şeyma nur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...