Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
rüyam da bilmediğim bir yerde eski ama güzel görünen bir hanın balkonun da güneşli bir hava öğle vakitleri sanırım.o sıra da yanıma bir kaç kişi geldi birisi imam oldu diğerlerimiz seccademizi serdik cemaat olarak namaz kıldık ama imam sadece elhamı okudu ayaktayken başka sure okumadı bende neden eksik kıldırdın sadece elhamı okudun dediğimde çinliler ibadetimizi öğrensin diye öyle kıldırım dedi.bu rüyama  bir yorum yaparsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Osman yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 5 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
1 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...