Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (120 puan)
Ruyamda bir yılan bana doğru geldi .Bende onun ağzına sevgilimle aramızda taktığımiz  yüzügumu çıkarıp verdim.Daha sonra yılan aldi yuzugu bir deligin icine gitti.Bende yuzugumu aradım ama bulamadım.sonra sevgilime diyorum kaybettim ben diyorum sevgilimde ayni yuzugun yenisini alıyor ama aldığı yüzük çok güzel parlıyor.ama daha sonra yılan kendi gelip bırakıyor yüzüğü bende geri buluyorum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...