Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Selamun aleyküm öncelikle ben rüyamda 23 katlı binlerce daireli apartmanda üst katlardaydım loş ışıklı ve karanlık sayılabilirdi. Oradan aşağıya sokağa inmek için yol arıyordum. Uzun bir süre sonunda aşağıya inebildim ve aşağıda büyük bir gösteri şölen vardı. Yanımda sayın ekonomi bakanı Berat Albayrak imam cübbesi giyinmişti. Sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan takım elbisesiyle yanımızda yürüyordu. Kravatı kırmızıydı. Hepbirlikte hafif tenha şölen alanının birazcık uzağında bir yerdeydik sandalyeler kurulmuş babamlar ve yanında bir aile bizi bekliyordu. Sanırım aile Berat Albayrak veya Cumhurbaşkanımızın akrabalarıydı. Babam o aileyle görüşmüş, kızlarıyla evlendireceklerdi. İmam nikahını da bakanımız kıyacaktı. Kızın yüzümü okşadığını gördüm. Derin bir aşk hissi uyandırdı bana ben de memnundum. Rüyamı iyi hislerle gördüm. Ondan sonrasında kendimi onların evinde gördüm. Evin olduğu yer sanki bir mağara gibiydi ama böyle ferah bir yerdi. 3-4 adet özel zırhlı araç gördüm. Ve araçların tekerleri yerde suyla beraber ıslaktı yani mağaranın içi olduğu için yer hafif 5-6cm suyla kaplıydı. Ferah bir yerdi. Tam mağaranın girişine doğru gidecekken uyandım. Bu arada ev mağaranın dibindeydi sanırım, mağarayı garaj gibi yapmışlardı. Uzun yazdım ve biraz saçma gibi ama rüyam buydu. Neye delalettir acaba ? Vesselam.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
1 yorum 14 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde Ümit yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+5 oy
0 yorum 30 okuma
24 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 16 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde yagmurcini Rüyazede (190 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 23 okuma
12 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 10 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (784 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (784 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...