Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
48 okuma
geekone3388 Rüya kategorisinde Rüyakar (4.8k puan)  
Rüyamda müge anlıya yani ünlü birine elbisemi hediye ediyorum.
Elbise onun üstünde birlikte bizim mahallediyiz onun üstündeki lacivert benimkiyse  pudra, toz pembe gibi bi elbise sonra fark ediyorum ki ona beğendiğim giyeceğim bir elbiseyi hediye etmişim biraz üzüyo bu durum beni sonra kendisi elbiseyi çok beğendiğini söyleyince seviniyorum. Daha sonra onunla kötü kokan bir yoldan geçiyoruz ben de kediler var burda ondan kokuyo herhalde diyorum. (Çöplerin suları da akmış galiba)
(Bu kısım net olmadığı için sadece üst tarafı yorumlayabilirsiniz) sonra pastane ya da cafe gibi bir yere gidiyoruz orda bi çocukla muhattap oluyorum onun yemek yemesine yardım ediyorum sanırım bu arada müge anlı dışarda oluyo galiba

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar , sevgili okurum öncelikle dini tabir ve analizlerle başlayayım cümleye ;  Rüyada ünlü sunucu görmek rüyayı gören kişinin hayatındaki sıkıntılılara çözüm bulacağına, hayatına yeni bir düzen getireceğine işaret eder. Rüyada ünlü bir kimse görmek rüya sahibinin dostları ve arkadaşları sayesinde hayal ettiği şeyleri başaracağına ; Rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp onunla konuştuğunuzu görmek, aile hayatınızda daima söz sahibi olacağınıza, eşinizle aranızda hiçbir geçimsizlik ve anlaşmazlık bulunmadığına; bekar iseniz bulunduğunuz işinizde çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza delalet eder.  Rüyada ünlü görmek diyanet kaynaklarına göre hayra yorumlanır. Rüya sahibinin güzel günler yaşayacağına ve mutlu olacağına işaret eder.  Kısaca ünlü görmek hayra yorulur aklınızda soru işaretleri kalmasın diye güncel tabirlerini de yazdım .


Değerli okuyucum , ünlü birine verdiğiniz elbise ve o ünlünün , ünlü olduğu alanı sunuculuk ve gazetecilik olmasını yeni bir dönem için hazırlıklara yoruyorum , iletişim unsurlarını içeren bir rüya , iletişiminizi çevreyle  kuvvetlendireceğiniz bir dönemin başlangıcı ve hazırlıkları olabilir , bilinciniz ve zihniniz sizi bu doğrultuda hazırlıyor olabilir . Flört ilişki , gibi durumların başlangıcı ve habercisi olan bir rüya olabilir elbise armağanını aşka , terfi almaya , yeni bir yere taşınmaya , yeni  fikir ve düşüncelere , kendi benliğinizdeki yeni duyguların keşfine yoruyorum , elbise armağanını dünyevi hayatta sonuçlanmasını beklediğiniz   bir konun sonuçlanması için size rüyanız haber veriyor olabilir . Elbise armağanı karlı bir iş için yeni fikirler geliştire bileceğinize yoruyorum , hem iş hem de flört  durumlarını gayet güzel bir şekilde ikisini bir arada düzenli yürütebileceğinize bir döneme de işaret edebilir rüyanız ön değerlendirmem bu şekilde , ünlüye elbise armağanı hayırla yoruyorum .


Değerli okuyucum , mahalle unsuru yani rüyanın geçtiği mekan , çok tabir alıyor , mahalle düşünce akışını simgeleyen , mahalle uzun vadeleri temsil eden geçmişi ve geleceğe vurgu yapan simgelerden biri .
Lacivert , duygularımızı ve niyetlerimizi bize çokça anlatan ifade eden renklerden birdir .
lacivert iyileşmeye , lacivert sertliği , biraz olgun ve erkeksi renk olduğu için kendi iç dünyanıza koyacağınız kuralar bütününü de simgeliyor olabilir , lacivert ferahlığın haberci renklerinden biridir .
Hayatınızın dönüm noktalarını da anlata bilir .

Pudra rengi ise , sakinliği zihnin gıda eksikliğin de de meydana gele bilecek renklerden biridir ( eksiklik duygusal eksiklik olabilir , manevi eksiklik , arkadaş çevresinde ve aile içinde güvensizlik yaşamak gibi bu güvensizliği tamamlamak için de rüyanızda belirmiş olabilir .)
pudra rengi ve lacivert aşk ilişki , yüksek yaşayacağınız duyguların habercisi olabilir .
pudra rengi dinginliği , pudra rengi şefkatin ve güvenin renklerinden biridir.

Değerli okurum , rüyanızı toparlamak gerekirse ,ünlüye armağan edilen elbise , ve giyilen renkler ,haberci rüyası olduğuna işaret ediyor , günlük yaşam çerçevesi içinde hayalini kurduğunuz bir konun geri dönüşleri olabilir .
psikolojik açıdan , hediye vermek paylaşmak , lacivert ve pudra rengi , çevresel korkuların bastırılması , bu korkuları yenmek için beynin uyarımlar var gibi , hemcins den çekiniyorsanız bu korkuları atlatacksınız , hemcins ile ilgili iletişim bozuklukları ortadan kalkacak gibi duruyor . Hemcins karşı yaşadığınız güvensizlik gün yüzüne çıkmış olabilir . Kötü kokulu bir yol , yanlış kararlardan vazgeçmen gerektiğine işaret  edebilir , çevrendeki insanları iyi bir şekilde tanıdığında onlara tanıma fırsatını kendine verdiğinde , çevresel ilişkinin gayet güzel olacağını yoruyorum .

Değerli okurum rüyanız içi yorumum ve düşüncelerim bu şekilde , sevgiyle ve sağlıkla kalın .
geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)  
Çok teşekkürler
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
rica ederim .

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 43 okuma
Yagmur2012 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (235 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 52 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Btl 8 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Btl Karabasan (847 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 54 okuma
Adams 7 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
Güll1 27 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
ruyacıı 17 Aralık 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
40 yorum 212 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 43 okuma
+3 oy
9 yorum 89 okuma
+9 oy
1 yorum 39 okuma
Yagmur2012 6 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (235 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 69 okuma
Rüyazede 17 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
Blackdead 20 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Blackdead Karabasan (852 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...