Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim ile telefonda konusuyoduk, bulusma noktasini ayarlamak icin Ben üstümü degismeye eve gittim, karsima uzun zaman görmedigim kuzenlerim cikti onlar ile konusurken hep saate baktim. Eski sevgilim bulusma noktasina varmisti Bile giyindim yola ciktim sonra eski sevgilim beni aradi dedi ben seni bu kadar saat orda bekleyemedim neler geldi Basima seni orda beklerken. Kadinlar geciyodu durmadan dedi anlatsam sana üzülürsün dedi. Burda rüya bitti

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 1 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 3 okuma
6 saat önce Rüya kategorisinde Sadık yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Eda0123 Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Nesrinnnnn yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (172 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
10 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Merve yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...