Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+2 oy
70 okuma
İstihare kategorisinde
Ayrıldığım hâlâ çok sevdiğim eski sevgilim için dün istihareye yatmıştım, ve hiçbir şey çıkmadı istiharede bu gece yattığımda , Allah’a çok dua ederek uyudum. Erkek arkadaşımla şuan ayrıyız, rüyamda barışmışız ve bana çok sıkıldığını söylüyor dışarı çıkalım diyor bende tamam diyorum evden gizlice çıkıyorum. Sonra iki yakın arkadaşımın bundan haberi var sonra ne oluyor bilmiyorum sevgilimi aramaya gidiyoruz eski erkek arkadaşım arabalara çok düşkün bir insandır tamirhane tarzı bi yere gidiyoruz iki yakın arkadaşımla ama iğrenç bir yer, fuhuş yeri gibi herkes yaşlı. Sonra polis arabası geliyor sevgilimi ararken, bir adam iniyor adam sanırım bilindik birisi polis arabasından indiği zaman kalabalık ortam çok sessiz hâl almaya başlıyor adamdan çok korkuyorum rüyada.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Eski sevgilinle aranız neden bozuldu biraz belli oluyor. Hakkında şüphelendiğin gizemli halleri var ve bu yüzden etkilenip korkuyorsun. Kaybolması özellikle onu kaybettiğinden kaynaklanıyor. Bu süreçte güvendiğin bir iki kişi var yanında.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 58 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+2 oy
0 yorum 15 okuma
1 gün önce İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
19 Ekim 2018 İstihare kategorisinde Özge yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...