Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (23k puan)
rüyamda ailecek köy gibi bir yere gitmişiz ama tanımadığımız bir aileye gitmişiz ...... hamile bir bayan doğum yapıyordu yani doğmuş bebeğiyle yerde uzanıyordu öylece loğusa sonucta. bende ona bakıyordum arada işte üstünü örtüyordum battaniylerle üşümesin diye.. meyve veriyordum.. aile cok fakir bi aileydi.. hastaları vardı başka biri ama hastaneye götüremiyorlardı bu yüzden sıkıntı icindeydiler aynı hastalıktan daha önce annem gitmiş ama bunlar maddiyatsızlıktan dolayı gidemiyorlar .. sonra baraka gibi bi yerin catısında çcok küçük bi ateş cıktı onu söndürdüm suyla ..ama aynı barakada bakır para büyüklüğünde 3 tane delikler vardı o deliklerin icinden ateşler cıkıyordu onları söndüremedim.. meyveler vardı en dikkatimi ceken beyaz üzümdü.. ondan yedim ve yedirdim loğusa kadına.. genelde hep o loğusa kadını gördüm hep yerlerde yatıyordu bebeğiyle.. ailesi onu güvene almaya calışıyordu. ben arada bi onla konuşuyordum.. onlar durumu kötü olduğu icin giyinimleri de kötüydü.. biz onların yanında cok şıktık.. babam cok şıktı .. babam onlarla muhabbet ediyordu..savcılıkla iligili birşey konuşuyordu babam.. sonra annem babam ve ben otobüste gördüm kendimi yolculuk yapıyorduk ..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
önce Karabasan (-273 puan)
Erkekler için işlerinin ters gitmesine,uğursuzluğu ve maddi kayıplara işaret eder. Kişinin çok agresif ve huysuz bir döneme girdiği anlamına gelir.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 40 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (52.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.4k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

89 Aktif
3 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13684
Dün : 18756
Toplam : 12649118
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 280 e
  2. Likya - 86 e
  3. Rüyazede - 19 e
  4. Zumrud - 18 e
  5. Pelin1905 - 15 e
  6. Hayalperest33 - 14 e
  7. Zübeyde101 - 13 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...