Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
57 okuma
geekone3388 Rüya kategorisinde Rüyakar (4.8k puan)  
Rüyada annemi ve babamı helikopterde gördüm.
Bu arada biz (yanımda akrabalar da var) onları babaanemin evinin terasından izliyoruz.
Babam da sadece helikopterde ikisi var diye tehlikeli hareketler yapıyo helikopteri havada ters çeviriyo sonrasını görmedim ya da hatırlamıyorum zarar gördüler mi bişey oldu mu
geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)  
Bazen görürüm

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhablar sevgili okurum , rüyanız simgelerini ortamda meydana gelen olayların genelini psikolojik olarak değerlendiriyorum .
İslami tabirlerde rüya içinde geçen teras olumlu hayırlı simgelerden biridir .

Değerli okurum rüyanızda görülen akraba aile figürlerini bilinçaltında şöyle yorumlamak istiyorum,  anne sevgiyi şefkati , güveni evcimen ılıman duyguları , huzuru temsil eden bir figür , baba yine aynı zamanda güven güç otorite baskın olan duyguların dışa vurumu , zeka pratikliği belirleyen bir simge ve figür olarak yorumluyorum bu duyguların ve figürlerin helikopterde tehlikeye atılması günlük yaşantınızdaki içsel ,kişisel, özgüven çevresel etkenler , zihinsel ve bedensel olarak sizin son dönemlerde kendinizi güvensiz hissiz , düşünceli , karar verememe gibi tehlikede hissinden çok duygu karmaşalarını anlatan yani dünyevi hayatta yaşanan bir takım duygusal boşlukların rüyada dışa vurumu gibi olmuş rüyanız , gündelik yaşamın boğucu  stresi , ve yaşadığınız durumlar duygularınıza yansımış olabilir , ve bu durumları yaşıyorsanız bu rüyayı görmeniz gayet doğal .

Değerli okurum aynı zamanda gördüğünüz rüya , deneyimleri anlatır yani anlatıyor baba ve anne duygularınız demiştim size , duyguları da açıklamıştım bu duyguların yeni deneyimler denemesi gerektiğine psikolojiniz sizleri uyarıyor olabilir yani risk alma zamanı demek ya da duygularınızı serbest bırakma zamanı demek anlamlarını da taşıyor olabilir .

Değerli okurum ben dini , spritüel,  ve piskolojik açıdan rüya yorumlarım , sizin rüyanızı gözlemlediğim zaman tamamen pskolojik uyarımlar zihnin ve bedenin bedendeki kasılmalarında yansıması olabilceği kanattındayım , sanki biraz duygusal boşlukları doldurmalı yeni yerler gezmeli ve bedensel zihinsel stresi atmak gerektiği kanattındayım düşüncelerim ve yorumlarım bu doğrultuda sevgiyle ve sağlıkla kalın .
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)  
waoww kahin geri döndü :)
geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)  
Düşünceleriniz doğru, teşekkürler
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
Rica ederim .
0 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)  
ya ben takıldım bu rüyada o yüzdn bi anlam veremedim yada anlayamadım bilemiyorum ama bu rüyada dona kaldım :D KUSURA BAKMAYIN .

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 114 okuma
dimit 30 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 61 okuma
geekone3388 16 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 9 okuma
Yaren1989 4 gün önce Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 44 okuma
vetre 22 Aralık 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (530k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 141 okuma
luciddreamer 27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde luciddreamer Karabasan (805 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 100 okuma
geekone3388 10 Kasım 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 23 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...