Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
45 okuma
luciddreamer Rüya kategorisinde Karabasan (54 puan)  
düzenledi
Merhabalar,
dün gece rüyamda eski sevgilimi ve ailesini gördüm. Annem ve babam onun anne ve babasiyla çok iyi anlaşıyordu, beraber gülüp eğleniyorlardı ve yilbasi günü icin planlar yapiyorlardı. Ama anne ve babalarimiz ikimizin eskiden ciktigini bilmiyordu. Sadece ablam bunu biliyordu ve eski sevgilimin annesini gittiği güzellik salonundan tanıyordu. Ablam bana rüyamda eski sevgilimle yine birleşmek isteyip istemediğimi sordu. Ablam iliskimizi destekliyordu cünkü o da eski sevgilimin annesini çok seviyordu ve anne ve babalarimizin iyi anlastigina çok sevindi. Ben emin olmadigimi söyledim ama aslında bende istiyordum fakat belli etmemeye calistim.

Gercek hayatta ailererimiz tanismiyor ve iki sene önce ayrıldık.

Rüya tabirinde yardim edebilirmişsiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
incehisler Rüyakar (4.6k puan)  
Merhaba :) Bu tarz rüyalar okuduğumda keşke yazan kişi ile arkadaş olabilseydik de hayatıyla ilgili daha çok detaya sahip olmakla beraber daha net ve keyifli yorumlar yapabilseydim diyorum. En basitinden neden ayrıldığınızı, birlikteliğinizin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmak yorum yapabilmek açısından daha isabetli fikirlere sahip olmama yarayacaktı ama... neyse :) Bu tarz rüyalarda klasik "eski eşe-sevgiliye özlem" değil de daha çok hani geçmişimizde hep daha çocukça kararlar veririz ya, her sene olgunlaşırız ve bir sonraki yıl, geçen yıla nazaran daha bilinçli kararlar alma, daha olgun düşünme zamanıdır. Belki de hayatının bu döneminde daha karışık ilişkiler seni bekliyor olacak, yeniliklerin habercisi aynı zamanda da dolu dizgin bir aşka hazır olman gerektiğinin, artık daha büyük adımlar atmaya da hazır olduğunu gösteriyor. Aman gaza gelip eski sevgiliye bir mesaj çakmayalım :) Hahaha! Eskiler eskide güzeldi, unutmamak lazım. Artık yeni seni, yeni aşkları ortaya koyma zamanı. Bol şans! :)

İlgili rüyalar

+15 oy
4 yorum 74 okuma
+12 oy
6 yorum 118 okuma
___ceren___ 10 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ___ceren___ Rüya Tabircisi (5.6k puan)   yazdı
+17 oy
1 yorum 24 okuma
+10 oy
1 yorum 33 okuma
yavuzhan10 7 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde yavuzhan10 Karabasan (38 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 40 okuma
Hilalk96 22 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Hilalk96 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 137 okuma
+17 oy
7 yorum 162 okuma
Karga 10 Ekim 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (703k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
26 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Berna   2 5 yazdı
+5 oy
0 yorum 62 okuma
tln125 15 Ekim 2019 Rüya kategorisinde tln125 Karabasan (444 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 79 okuma
+7 oy
3 yorum 54 okuma
Eylülmls 14 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Eylülmls Rüyazede (914 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...