Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
64 okuma
Kayahanbey Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyamda evimde 2 adet muhabbet kuşu besliyorum kuşlarla beraber araziye çıkıyorum hafif ağaçlık ve   yeşilliğin bol olduğu bir yere gidiyorum orda yaşlı ve normal kuşlara göre biraz daha büyük bir kuş görüyorum kuşların kafesini açıyorum içine giriyor direk eve gidiyorum evde kafesin içinde bir den fazla minnacık yavru muhabbet kuşları görüyorum Etrafa bakarken yeni bulduğum büyük kuşun ağzından çıktığını görüyorum sonrasında nedenini hatırlamadığım bi sebebten dışarı çıkıyorum eve döndüğümde büyük kuşun kafesde olmadığını görüyorum eşime nerde diye sorduğumda kafesten çıkmaya çalışırken tellerin arasına sıkıştığını ve öldüğünü sonrada attığını söyledi yavru kuşlar uyuyordu kafesin içinde. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar sevgili okurum , rüyada beslenilen muhabbet kuşları hayırlıdır , ama rivayetlere göre de muhabbet kuşu beslemek ,rüya sahibinin sıkı sıkıya uyduğu ve asla taviz vermediği düşünce ve inançları olarak tabir edilir. Rüya sahibi hayattaki değerlerine çok bağlıdır ve her gün bunları hatırlayarak ve bunlara uyarak yaşıyor demektir. Bu şekilde de rivayetleri vardır. Muhabbet kuşlarınızla araziye çıkmanızı yeşilliğin bol olduğu yerlerde gezmenizi , elinizde tutuğunuz şanslara , yüreğinizdeki sırlara , aile hanesindeki iki önemli konuya , sağlık haberlerine yoruyorum,  kuşlarla dışarı çıkmayı ,ruhsal bunalım içersindeyseniz dinlenmek ve huzura kavuşmak isteyeceğiniz dönemlere işaret ettiğine yoruyorum , dışarıda alıp eve getirdiğiniz kuş burda büyük bir rol oynuyor ,kafes burda maddi durumunuzu simgeliyor olabilir , kafes burda ev hanesi ve zihniniz düşünce hanesini simgeliyor olabilir , size sunulan güzel teklifleri aldığınız sırada aklınıza üçünü kişiler karıştıra bilir .

Size gelecek haberi , alıp ailenize ulaştıra bilirsiniz ama bu haber sizi üze bilir ,büyük kuşun ağzından çıkan diğer muhabbet kuşları çok önemli bir simge yaşlı kuşun gerçek hayatınızdaki simgelediği öğeleri bulmak gerekir, yaşlı kuş iş haberi olabilir , yada aile üyelerinin size danışması gereken ciddi konuları da simgeliyor olabilir , kazanç ellde ettiğiniz bir konuda bir an içerisinde hüsranla karşıla bilirsiniz , kuşun kafesten çıkarken ölmesi , zarara yorumlana bilir ,  zamansız bir iş yapmaya da yoruyorum, vaktinden erken davranmanız sizi üzebilir bu her konuda olabilir , eve giren kötü niyetler ev hanesinde güzel enerjiler tarafından bertaraf edile bilir zarar dan da dönüle bilir , bir söz vardır ölü diriyi getirir diye , yaptığınız herhangi bir iş sonrası üzülüp o iş hayırsız dediği an size sunulacak süprizlere yoruyorum , kafesteki diğer kuşların uyuması , ve yaşlı olanın artık hayatta olmaması , hiç bir şey için geç olmadığını ifade ede bilir iş yaşantınızda mantığınız sayesinde bir alıp iki satmanıza kazaçlı bir yatırıma yoruyorum , duygusal açıdan rüyanız bir takım duygusal düşüşlere ,iletişimin günlük yaşantınızda daha fazla güçlenmesi için kendinize vakit ayırmaya çevrenizde en yakınlarınızla paylaşmadığın duygu ve düşünceleri güvendiğiniz kişilerle paylaşmanızı tavsiye ediyorum , rüyanızdan olumsuz bir enerji almadım , aksine mantığınız kullanmak için önünüze güzel nir fırsatın çıka bileceğine yoruyorum haberci bir rüya , başınıza gelen bir olumsuzluk size güzel kapılar açabilir,  rüyanız bana beden olarak dinç ama ruhsal açıdan biraz yorgun olabilceğinizi söylüyor o yorgunluk duygularınız iyileştikçe dağılacağına eminim değerli okurum rüyanıza bu şekilde açıklık getirdim , rüyanız bana iş ilişki aile hanesinde yeni gelişmlerin olacağına ve bu gelişmelerde uzun uzun düşüneceğinizi anlattı , gönül gözümden gördüklerim ve yorumladıklarım bu kadar hayrolsun rüyanız sağlıkla ve sevgiyle kalın .
Kayahanbey Rüyazede (1.1k puan)  
Çok teşekkür ederim size çok güzel şeyler yazmışsınız iyi günler dilerim
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
Rica ederim , karışık yazıyorum kusura bakmayın uzun uzun yazınca anlam karışıklığı oluyor anlamadığınız yerlerde sorun sizede iyi günler .

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 24 okuma
+3 oy
1 yorum 28 okuma
+7 oy
102 yorum 1.1k okuma
mustafaharputi 1 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 33 okuma
Melikemelike 31 Mart Rüya kategorisinde Melikemelike Karabasan (461 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 131 okuma
Roted 21 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Roted Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 109 okuma
mustafaharputi 6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 85 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Nurgül   1 yazdı
+7 oy
3 yorum 71 okuma
yok 11 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde yok Rüya Tabircisi (7.6k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 90 okuma
Melikemelike 30 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Melikemelike Karabasan (461 puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 167 okuma
yok 11 Aralık 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Tabircisi (7.6k puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 69 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde X   2 yazdı
+3 oy
1 yorum 73 okuma
didar 29 Haziran 2019 Rüya kategorisinde didar Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

458 Aktif
3 Üye ve 455 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11111
Dün : 22868
Toplam : 31427780
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...