Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rutubetli, çok kirli bir odada yerde kartonun üzerine oturmuştum ve tavuk yiyodum yemeği koyduğum kartonun altından da olmak üzere her yerden beyaz fareler çıkıp geziyordu ben normal karşılıyodum ve benim odam olduğunu söylüyordum ama hapishane hücresine benziyordu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 10 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
28 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Refiyeİsmail Rüyazede (136 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
4 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (341 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 39 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Vildan yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
+3 oy
1 yorum 35 okuma
24 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cansu yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...