Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
70 okuma
Şahıs Tabir kategorisinde Karabasan (-1,715 puan)  
Rüyamda sevdiğim kızın arkadaşına kitab okuyomuşum okul için gerekliymiş. Benden bir yaş büyük dersine girip yanına oturup kitab okuyomuşum ve hiçbir karşılık istemiyormuşum. Sırf arkadaşına kendimi sevdirebilmek ve sevdiğim kızın hoşuna gitmek için. Sonra ders çıkışı oldu sevdiğim kızın arkadaşı ve o kızında arkadaşı galiba o vardı. 3 ümüz kenarda dikiliyormuşuz aralarında hangi eve gitsek diye tartışıyorlar mış. Sonra sevdiğim kızın arkadaşı bana dedi sizin eve gidelim mi diye bende dedim olur ama bu arkadaşa izin vermiyebilir dedim kızın arkadaşını kastederek.

Sonra neyse gittik merdivenlerden çıkarken çay içeriz dedim çünkü sevdiğim kız ve arkadaşı çay içmeyi çok seviyorlar. nedense eski evimize gittik kapıyı annem açtı çok hoş bir şekilde karşıladı ve ona çay hazır mı diye sordum oda koydum demleniyo dedi biz girdik içeri bir baktım babannem a dedim ben babannemi unuttum odalarda küçük tabi eski evimiz olduğu için. Babannem normal hayatta öldü ama rüyamda vardı. Sonra dedim yan odaya gidelim orası boş gittik halı vardı sadece oturak falan yoktu.

Dikildik ve galiba aynanın önündeydik sadece odada sevdiğim kızın arkadaşıyla ben vardık birden birşey oldu ışıklar saçıldı bana sanki nur indi sanki ben birden güçlendim ışıkların arasında. Sonra birden kendimizi köyde bulduk sevdiğim kız ve arkadaşı çok seviyorlar köyü orada kusmaya çalışıyormuşum nedense kusamamışım tam öğürürken uyandım.

 Uyumadan önce sevdiğim kızın benle ilgili düşüncelerini merak ettiğim için rüyamda görmek istedim Allahımın düşüncelerini merak ettim uyumadan önce böyle bir dua ettim bilmiyorum onunla ilgisi var mı tabirini yaparsaanız çok sevinirim.
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Tabirini yapabilir misiniz lütfen
Kâhin_SumiyAlaca_ Lusid Rüyacı (74.3k puan)  
karışık bir rüya , ve biraz paranormal sanki .
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Biraz daha açabilir misiniz. Sevdiğim kızın benim hakkımda düşüncelerini ve Allahımın bu kızı sevdiğim için benim hakkımdaki düşüncelerini bana kızgın mı yoksa doğrumu yapıyorum vs. Bunu yatmadan önce rüyamda görmek için dua ettim ve yattım bu rüyayı gördüm ve çok etkilendim sanki ettiğim dua kabul oldu ve bu yüzden bu rüya hakkında yapıcağınız yorumlar benim için çok önemli yorum yaparsanız çok sevinirim.
Kâhin_SumiyAlaca_ Lusid Rüyacı (74.3k puan)  
Yorumum ayrı olacak tabi , ama düşüncelerim şu doğrultu da Allah her kulun duasını kabul eder ama bazı dualara icabet olmaz, bazı rüyalarda şeytandandır ,icabet olunan rüyalarda kendini belli eder , rüyanız için yorum olarak dönüş yapacağım .
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Çok teşekkür ederim.
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Rica etsem yorum yapabilir misiniz?
POYRAZ50 Astral Gezgini (108k puan)  
VALLA BEN UZUN RÜYALARA YETİŞEMİYORUM GENE ANSİKLOPEDİ YAZMIŞSINIZ :D BU NASIL RÜYA :D İLGİLİ ARKDŞLAR YORUMLAYABİLRMİ.? :D
Kâhin_SumiyAlaca_ Lusid Rüyacı (74.3k puan)  
Dönüş yapmaya unutuğum bir rüya olmuş
POYRAZ50 Astral Gezgini (108k puan)  
UNUTMAN NORMAL KAHİN SENE OLMUŞ NERDEYSE :D :.D

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Lusid Rüyacı (74.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum merhabalar tekrardan , rüyanızın giriş kısmını biraz piskolojik olarak yordum , okul da kişiye kitap okumanız , sevdiğiniz kızın hoşuna gide bilmek bunlar gündelik yaşantının , bilinç altına yansımaları olabilir,  dünyevi hayatın sorumlulukları stresi , kız arkadaşınız için bulunduğunuz yoğun düşünceler size bu şekilde rüya aracılığı ile geri dönmüş olabilir . Rüyanız için biraz paranormal demiştim , ölü olan bir akraba görmek ve odada ki ayna , ışıklar saçılması ,birden köye varmak ve kusmak istemek , bu simgeleri bir araya toplayınca sanki rüyanıza kötü enerjiler etki etmiş gibi , bu enerjileri savuştura bilmek için rüyanızda sizden ışıklar saçılmış , nur şeklinde tabir ettiğiniz ışıklar benliğiniz saf beyaz enerjileri siyah karamsal enerjiyi def eder , kusmak istemek ise tatsız şeylere işaret ediyor , o an fazla siyah enerjiyle dolduysa ruhun istemsiz bir şekilde onu atmak istersin vücüdündan , bu yorumum özel size şahsi yorumum , simgeler bana yorulduğunuzu açıklıyor manevi olarak ruhen de yorulduğunuzu farkında olmadan enerjinizi tüketen insanlar olabailir,  ve siz bunu anlamıyor olabilirsiniz, çünkü rüyanız da nedense eski evimize gittik diyorsunuz , son zamanlarda kafanızı meşgül eden düşüncelerden arınmanız ruhunuz için iyi gelecektir,  zihniniz durgunlaştığı zaman dualarınız yansımaları daha farklı olacaktır , rüyanıza giren kötü enerjileri olumsuz düşüncelere veriyorum gün içindeki bunalımlar insanlarda ve ruhlarında açık bırakır açık kalan ruhumuzu kötü enerji kuşatır , hayrolsun rüyanız ama zamanla  beklemeniz gereçek ilişkiniz hayırlı mı değil mi diye insan ya da aşk , keşke anlaya bilsek rüyalarda hayırlı mı değil mi diye rüyalarımızın dilini çözmek bazen çok zor oluyor değerli okuyucum sağlıkla kal .
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Çok teşekkür ederim
Kâhin_SumiyAlaca_ Lusid Rüyacı (74.3k puan)  
Rica ederim , keşke hatırlatsaydın bana , unutmuşum rüyanı :)
Şahıs Karabasan (-1,715 puan)  
Rahatsız etmek istemedim:-))

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 45 okuma
+7 oy
1 yorum 67 okuma
Deniz 26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (516 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 25 okuma
Şahıs 5 Eylül Rüya kategorisinde Şahıs Karabasan (-1,715 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 57 okuma
Adams 1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Adams (-18,019 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 50 okuma
nazancok 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde nazancok Karabasan (219 puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 68 okuma
Eyja 20 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Eyja (-14,467 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
Hope 18 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope (-40,121 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 68 okuma
aydinnazli3838 1 Ocak 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Karabasan (-2,683 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 25 okuma
9 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Melike   1 2 2 yazdı
+7 oy
1 yorum 71 okuma
aydinnazli3838 19 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Karabasan (-2,683 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
+3 oy
0 yorum 32 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.8k rüya

123k yorum

15.6k düş-ünce

5.5k üye

123 Aktif
1 Üye ve 122 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3407
Dün : 25668
Toplam : 21456353
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 134 e
  2. POYRAZ50 POYRAZ50 - 78 e
  3. İrem_zgl İrem_zgl - 66 e
  4. Karga Karga - 29 e
  5. vetre vetre - 14 e
  6. Newbahar Newbahar - 12 e
  7. Sonbahar Sonbahar - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...