Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
31 okuma
sedax1 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.8k puan)  
Tam olarak hatırlamıyorum ama dışarda duruyordum öyle sonra bir kaç kişi geldi ve evin içine girdiler. Sanırım yanlış hatırlamıyorsam yetimler için evi düzenliyorlardı. Biraz sonra bende içeri girdim evin içine bakmaya, merdivenin başında bir erkek vardı bana bakıyordu durgun bir şekilde. Odaları gezdim, bir odanın içi boştu, cam açıktı ve biraz yüksekteydi, ben çocuklar için iyi olduğunu düşünüyorum çünkü olur ya kendilerini sarkarlar düşerler falan. Neyse diğer odaya giderken yine merdivenin başında esmer iki erkek sakalları vardı hatırladığım kadarıyla, o durgun bakan erkekte onların arkasındaydı. Ben diğer odaya giriyorum, çocukların yatakları var. Bazaları birbirine birleştirilmiş, bir diğer tarafa bakıyorum orda da aynı şekilde bazaları birleştirilmiş ve yanında da bir bebek beşiği var. Bazaların üstüne örtülen şeyin rengi beyazdı, içinde pembe yeşil renkleride vardı sanırım. Beşik ise kırmızıydı sanırım yanlarında tül mü ne vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu sefer mutfağa gidiyorum orayı kontrol ediyorum, mutfak dolaplarına falan bakıyorum, çeşmeye bakıyorum iki tane çeşme vardı. Ben elimi uzatıyorum çeşmeye, ayaklarımı hafif kaldırıyorum biraz zor yetişiyor elim ve düşünüyorum benim elim bu kadar zor yetişirken çocukların eli nasıl yetişsin. Sonra diğer çeşmeye bakıyorum ona elim yetişiyor çocukların da eli yetişir diye düşünüyorum. Tezgahın üzerinde biberon vardı sanırım, süt ısıtmışlardı. Neyse ben yukarı çıkıyorum sonra, orda da sandalyenin üzerine çıkmışlar, gardırobın üzerinde bohça tarzı şeyler var onları indiriyorlardı. Sanırım birinin boyu yetmiyormuydu ne, ben sandalyenin üstüne çıkıp verdim onlara, bir tane kaldı onu vermedim çünkü bir kız hala sandalyenin üzerinde duruyordu bende bunu da sen al nasılsa senin boyun bizim boyumuzdan uzun diyorum, iniyorum sonra. Bir tane küçük kız geliyor yanında biriyle, ama sanırım ben o küçük kıza sorup da onlara yardım ettim. Neyse o kız bir şeyler söylüyor ama ne söylüyor hatırlamıyorum, ben ise şey diyorum ben senden izin alıp da yardım ettim, sen izin verdin bana diyorum, sonra gözlerim doluyor çıkıyorum odadan. O kızlar benim kuzenim oldu bir anda (o küçük kız annemin teyzesinin kızı, bir diğeri de annemin dayısının kızı) diğer kuzenim küçük olana kızıyor sanırım, ağladı gitti diye. Ben bir odaya gidiyorum içerisi baya kalabalıktı, kimler vardı bilmiyorum. Annemle, annemin teyzesini gördüm konuşuyorlardı. Karşımda ise anneannem vardı, ben telefonumu arıyordum, cam sehpanın üzerineydi. Kulaklıkla beraber, çıkardım kulaklığı aldım telefonumu. Ve balkona çıktım kapıyı kapatıp, gözyaşlarımı siliyordum. Şarjim baya vardı ama elime alınca birden 90larda olan şarjım 30 oldu. Arkadaşımı arayacaktım sanırım ama şarjım bu sefer 1 oldu bir şey yapmadım kaldı öyle. Yanıma tanıdığım bir erkek çocuk geldi kumraldı çok tatlıydı, sanırım bana neden ağladığımı soruyordu, bende boşver diyordum galiba ve başını okşuyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Selin_06 Karabasan (820 puan)  
Küs olduğum arkadaşımın evindeydim tepsi vardi elimde uzerinde de yemek odaya dogru gidiyodum yatagin ustunde yiyecektim oraya koyma dedi obur yataga koy dedi gulerek. Daha sonra anlamsiz bir sekilde uzun suredir gorusmedigim ve kendisinden haber alamadigim bir arkadasimi gordum grupcaydik bir cafe de kahve almistik. Birden kemdimk hastanede buldum hasta ziyaretine gitmistik. Ordan digerleri nerde diye sordum birine boyle ev gibi bir yerdi hepimiz oturmustuk kuzenim geldi okuldan dedi ben ustumu degistirip geliyim. Sonra uyandim degisik bir ruyaydi anlamlandiramadim. Simdiden yorumunuz icin tesekkur ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 52 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
6 yorum 149 okuma
Yaren1989 12 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (30.0k puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 87 okuma
+2 oy
3 yorum 54 okuma
+9 oy
1 yorum 214 okuma
Emre 27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Karabasan (943 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 69 okuma
+6 oy
3 yorum 64 okuma
17 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Çiçek   1 yazdı
+4 oy
2 yorum 37 okuma
+3 oy
1 yorum 54 okuma
geekone3388 28 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (3.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...