Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
33 okuma
Huri önce Tabir kategorisinde Karabasan (220 puan)  
Merhaba, lütfen soru işaretlerimi giderin. Rüyamda eski ve tek sevgilimle birlikte yaşıyoruz, kendisine bir ev tutmus, evli değildik. Açıkçası kendisine çok aşıktım ama pek sert biriydi. Zaten 21 yaşındayım kendisi 26. Bu yaz görücü usulü evlenmeyi düşünüyor. Her neyse. Ben bununla aynı evde yaşıyorum, nedenini bilemiyorum ama kaçmak istiyorum Bu evden. Bir-çok eşyam bu evde ama diyorum ki yeter ki kurtulayım her şeyim burda kalsın. Aslında hukukçuyum çalışıyor olmam gerekiyor ama o sabahları ise gittiğinde ben evde kalıyorum, tam kaçacak oluyorum bi bahaneyle eve geliyor kaçamıyorum. En son bir plan yapıyorum kuzenlerimi arayacagim kendi eşyalarımı da alıp kaçacağım diyorum. Ailemi aramak aklıma gelmiyor muhtemelen onlardan gizli bir hayatım var. Neyse adamın dolabında küçük bir kutuda anılarını yazdığı birçok kağıt var. Eh be kadın bu adama âşıktın, şimdi kaçmak istiyorsun muhtemelen seni çok mutsuz ediyor baskiliyor, e daha neden adamın duygularını anılarını merak ediyorsun. Neyse sonra rüya burada bitiyor, sanırım kaçmış kurtulmusum o büyük aşkımdan:) Sonra rüya devam ediyor, bir kurstayim, unideki sınıf arkadaşlarım da var bu kursta. Muhtemelen hakimlik sınavını kazanmışım ve eğitim alıyorum. Yanimda ise üniversitedeyken bir iki ay konuştuğum çocuk var. Ders dinlerken elimi tutuyor, hiçkimsenin düşüncesini önemsemiyorum, o kadar mutlu o kadar huzurluyum ki onunla yan yana el ele olduğum için. Petrol yesilimsi biraz daha açık mavimsi sıralarda oturuyoruz çocukla. Bu rüyanın içinden çıkamıyorum. Eski sevgilimle muhtemelen evlensem öyle mutsuz bir hayatım olacaktı ki kurtulmak isteyecektim beni calistirmayacakti demek ki diye düşündüm. Rüyanın devamında birlikte olduğum kişiyle hem aynı işi yapacağız hem birlikte mutluyuz herhalde gelecekte dedim. Ama o rüyamda elini tuttuğum çocukla bir gelecek kurma ihtimalimiz sıfır. Görüşmüyoruz bile, bırakın sevgili olmayı görsek selam vermeyiz, kesinlikle beni sevmediğini biliyorum 2 yıldır da iletişimimiz yok, zaten bir ay konuşmuştuk. Ne düşünmeliyim hiç Bilmiyorum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (649k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Aslında rüyanı yazarken kendin de çözmüşsün. Sen her ne kadar sert tiplere aşık olsan da baskı kurulması kendini hapis gibi hissettiriyor ve mutsuz ediyor. Diğer rüyandaki çocuk ise aslında eğitim ve bilgiyi çağrıştırıyor ve bu yüzden de mutlu oluyorsun, huzurlu hissediyorsun.

Ev kişinin kendisini yansıtır. Eski sevgilinle olan evde kendini hapis ve baskı altında hissederken yine de merak ettiğin şeyler oluyor ve bunlara takılıyorsun, kendini öz eleştiri de yapıyorsun. Ama asıl istediğin şey bilgi ve özgürlük, kendi ayaklarının üzerinde durmak. İhtiyaç duyduğun şey de seni bu yolda elinden tutacak biri.
0 oy
önce  
Çok teşekkür ederim özellikle de ne istediğini bilmeyen birine bu kadar net yorumlar yapmanız çok iyi oldu, kalbinize sağlık...

İlgili rüyalar

+6 oy
3 yorum 48 okuma
SSDGN 4 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (4.5k puan)   yazdı
+1 oy
44 yorum 100 okuma
+2 oy
0 yorum 75 okuma
+7 oy
1 yorum 415 okuma
Sedanurr 24 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Sedanurr Rüyazede (787 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 74 okuma
Daphne 8 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Daphne Rüya Ustası (59.6k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 41 okuma
SSDGN 4 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (4.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 58 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (170k puan)   yazdı
+20 oy
2 yorum 37 okuma
+13 oy
1 yorum 24 okuma
+5 oy
3 yorum 41 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.6k düş-ünce

5.2k üye

167 Aktif
4 Üye ve 163 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25769
Dün : 29015
Toplam : 20463874
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. POYRAZ50 POYRAZ50 - 144 e
  2. Kâhin_SumiyAlaca_ Kâhin_SumiyAlaca_ - 98 e
  3. Karga Karga - 49 e
  4. vetre vetre - 45 e
  5. İrem_zgl İrem_zgl - 34 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 25 e
  7. B B - 24 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...