Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
23 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Lusid Rüyacı (71.3k puan)  
Rüyadede merhaba bi rüya gördüm çok korktum. Eski iş yerimde bahçedeydim yanımda orda çalışan biri daha vardı kadın. Önce rüzgar esti hava kapalıydı yağmur yağacak heralde derken havada şimşek gibi değilde uzun uzun ışıklar oluşuyodu yıldırım gibi ama çatallı değil tek düz ışık şeklinde bi sağa bi sola doğru uzuyodu rengi sarıydı gürültü çıkmıyodu. Az az da yağmur çiseliyodu. Yanımdaki kadına
 " Bu bana düşecek eyvah içeri mi girsek" dedim. Bunu dedikten hemen sonra  yıldırım dümdüz şekilde gökten benim enseme indi. Kendimi yere attım içimden ölecem artık heralde diyodum haberlerde yıldırım düşen insanlar gözümün önüne geldi. Elektriğin yayılmasını bekliyodum ama hiç bişey olmadı. Sadece düştüğü yerde ensemde ve 2 omzumda titreşim oldu hâlâ hissedebiliyorum gerçek gibiydi. Ayağa kalktım sonra yanımdaki kadınla bahçedeki kulubeye girdim içerde 2 tane büyük su bidonu gördüm doluydu. Sonra eve gitmişim kendi ellerime kına yakıyodum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Ruyadede önce Rüya Bilgesi (124k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Eski işyeri, iş dünyası ile ilgili tecrübeleri ,bahçede olmak ise bu iş alanı ile ilgili bir zamanlar "güvensiz" bir ortamda olmayı gösterir. Yanınızdaki kadın hem sizin hemcinsiniz olması hasebi ile aslında bu zor  iş' te kadınların çalıştırılması ile ilgili olumsuz fikrinizi gösterirken sizin ilaveten  yönetici vasfınızdan dolayı bu zor iş'te daha da katmerli olarak zorlandığınızı gösterir. Bu durum bir zaman iş yeri ile ilgili bir sorunu çözmek amacı ile  iş yerinin yaptığı işlerin sınırı içinde ama iş yapılan yerin yani fiili işin dışında kaldığınızı, zorlu bir işi kotarmak için böyle bir duruma maruz kaldığınız için sanırım ilk açılış sahnesi bu şekilde.


Bu zor ortamda işin genel sektörel zorlukları dışında işyerini ve de dışarıda kalanları ilgilendiren genele temayül, sadece sizin işyerini ve sektörünüzü değil tüm iş sektörüne gelen sorunları önceden sezdiğinizi görmüşsünüz. Bu aslında geleceği öngörebilmek ile ilgili bir yeteneğiniz olduğunu da gösterir. Bu sezgiler aslında "göstergeler" biçimde. Rüzgarın esmesinden ve havanın karanlık olması göstergesinden  "yağmur yağacağını" biliyorsunuz. Yağmur yağınca da şimşek çakar. Ama çakan şey şimşek değil. Bu da aslında yağmur sonrası gelmesi gereken şeyin doğal değil yapay olduğunu gösterir. Siz bu durumu birazcık geç farketmişsiniz. Öyle ki tüm "rüzgar+yağmur+yıldırım" üçlüsü neredeyse sizin için birileri tarafından yapay olarak tezgahlanmış. Özellikle sarı ve sessiz olması birilerinin size işyerinde operasyon yaptığını gösterir.

 Sizin tüm tepkiniz ve hazırlığınız doğal olana iken yapay bir durum ile karşılaşınca geç kalıyorsunuz. İçeriye girmek için geç kalmaktan bahsediyorum. İçeri girememek asli ilk unsura geri dönememek ile ilgili. Ancak bu kadar plan program ve tezgah aslında sizi hiç de etkilemiyor. Siz durumu fark edip üstüme düşecek diyorsunuz ve de öyle oluyor ama düşen gerçek bir yıldırım değil sanal bir tezgah ve hiç etkilenmiyorsunuz. Ensenize düşmesi arkanızdan iş çevrilmesine temsilen, iki omzunuzun sallanması sizi sarsmasından, yere düşmeniz aslında sizin gereğinden fazla konuya önem vermenizden bahçedeki kulübe artık size bu tezgahı yapanlarla aynı ortama girmemek isteğinizden su görmeniz yerlerin ıslatılması için belkide daha büyük bir hazırlık olduğunun veya yağmurun da sanal olmasında veya sizin bu işeten temizlenmenizden dolayı olabilir. Kına yakmak ise hem bu işi tecrübelerinize katmanızdan hemde kurtulmanızdan dolayı memnuniyetinizden dolayı.

Sanal korkular ve sanal tezgahlar sizi etkilemez.Korkmayın.

DAB,
Selamlar.
Yaren1989 önce Lusid Rüyacı (71.3k puan)  
Teşekkür ederim haklısınız

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 24 okuma
+7 oy
8 yorum 162 okuma
Semiha 16 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Semiha Rüyazede (612 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
İlmihan 21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde İlmihan Karabasan (477 puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 35 okuma
Yaren1989 2 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Lusid Rüyacı (71.3k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 44 okuma
Ramazan2632 18 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ramazan2632 Karabasan (495 puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 120 okuma
Kâhin_SumiyAlaca_ 8 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (51.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
+6 oy
1 yorum 40 okuma
26 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Muharrem   1 yazdı
+3 oy
2 yorum 113 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (171k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 73 okuma
Myıldız 2 Haziran Tabir kategorisinde Myıldız Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
6 yorum 62 okuma
BB 5 Mayıs İstihare kategorisinde BB Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 407 okuma
Ela 26 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüyakar (5.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 75 okuma
POYRAZ50 7 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Yorumcusu (20.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.6k düş-ünce

5.3k üye

231 Aktif
1 Üye ve 230 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5738
Dün : 32191
Toplam : 20536221
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. vetre vetre - 10 e
  2. POYRAZ50 POYRAZ50 - 6 e
  3. mustafaharputi mustafaharputi - 5 e
  4. Karga Karga - 3 e
  5. Fearless Fearless - 3 e
  6. Moonlightbae Moonlightbae - 2 e
  7. İrem_zgl İrem_zgl - 2 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...