Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+7 oy
71 okuma
Medine_09 Tabir kategorisinde Karabasan (836 puan)  
Merhaba ben 3 gündür üst üste bebek goruyorum...ilk günü rüyamda kundakta bebek verildi bana..2.gördugumde hamile oldugumu sonrada bi oğlum oldugunu onu emzirdigimi gordum.3.gunu bi tanidigim bosanmisti kundakta kız çocugu vardı...o bebegide sahiplendim bunun tabiri nedir??
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (146k puan)  
evli misiniz bekar mı ?
 
Bekarım
Medine_09 Karabasan (836 puan)  
Hayır yok
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (146k puan)  
Ben de öyle düşündüm , ama bakalım anlamı ne çıkaçak inceleyeceğim rüyanızı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (146k puan)  
aile çevrenizde tüp bebek bekleyen ya da , yeni evlenecek çoçuk bekleyen kişiler var mı yakın çevrenizde .
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (157k puan)  
belkide siz bilmiyorsunuzdur hamile çocuk bekleyen birisi var sanırım haberide yok bana büyük ihtimalle böyle geliyor  ..
+4 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (157k puan)  
bekar kadınsanızda olabilir valla hiç beklemediğiniz bir andada oluveriyor çocuk fakat bu bebeyi üst üste görmenizi başka şeylerede yorumlayabiliriz kundakta bebeğin verilmesi bekar insanlar için yeni bir aşk hayatına ilişkiye ve güzel bir evliliğe yada evlilik teklifine işarettir. Erkek bebek doğurmanız emzirmeniz müjdeli haberlere servete elinize geçicek paraya ve mala işaret ediyor,kısmetinizin açık olması maddi açıdan iyiye gidiceğinizi mutlu bir aile hayatınızın olucağı anlamına gelir. bazende sizi etrafınızdaki çocuklu kadınları çiftleri görüp heves ettiğiniz anlamınada geliyor belkide korkularınızdan dolayı evlilik düşünmeyebilirsiniz  yada aradığınızı bulamamak gibi, yakın bir arkadaşınıza desteğiniz dokunabilir sonuçta başkasının çocuğunu sahipleniyosunuz hayatınız bir anda değişebilir yani mutluluk dolu zamanlar geçirip renklenebilirsiniz  bu aralar bunalım halinde olucağınıza fakat bunları atlatacağınıza aile içindeki  tatsızlığın tatlıya bağlanacağına yüzünüzün güleceği anlamına geliyor ayrıca sizin iyi niyetli temiz kalpli merhametli  iyi düşünen ve kimseye kötülük yapmayan biri olduğunuzu simgeler. ALLAH herşeyin hayırlısını versin diyelim herşey gönlünce olsun inşallah ileride güzel bir evliliğin  mutlu bi yuvan ve hayırlı çocuğun olur sevgiler :)
+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (146k puan)  
merhabalar sevgili okurum , üst üste görülmesi hayrolsun  bebek kısmetin yanında zararlı bir simgedir , kısaca şöyle açıklayayım kundakta bebek rüya sahibine ait değilse bu musibet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çarelere ve çözümlere kavuşacağı anlamına gelir. Ben rüyanızı bir de şu şekilde yorumlamak istiyorum üstesinden kalkamadığınız bir iş varsa hallolacak, ama eğer öyle bir iş yoksa başınıza üstesinden kalkamayacağınız  olaylar ve sorumluluklar gelebilir , bu aralar sıklıkla dedikodu kötü haberler duyuyorsanız gıybet gibi çevrenizde bu tür konuşmalar varsa uzak durmanızda yarar var yalan yere konuşmalar gerçekleşe bilir ve canınınız fazlasıyla sıkıla bilir , göz yaşınızın ardından ferahlığa ulaşacağınıza yoruyorum ama bu ferahlık sizin kendi kendinizi teselli etmenizle , kendinize büyük motivasyon vereceğinize yoruyorum , akraba arasında çıkan tartışmalara yoruyorum kısa süre içinde , yıpranıp kısa süre içinde toparlanacağınıza yoruyorum , rüyanız bana hane içersinde her söze kanan birilerinin olduğunu anlatıyor eğer öyle biri varsa yakın zamanda üzüle bileceğine yoruyorum , rüyanız hayır getirsin size ve hanenize sağlıkla ve sevgiyle kalın .

İlgili rüyalar

+16 oy
2 yorum 58 okuma
+11 oy
1 yorum 60 okuma
26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+8 oy
1 yorum 76 okuma
5 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
+7 oy
2 yorum 54 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+8 oy
2 yorum 52 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Gülümser öncül   yazdı
+6 oy
3 yorum 61 okuma
Miray Ay 26 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Miray Ay Karabasan (810 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 48 okuma
Güll1 17 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Karabasan (817 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 41 okuma
alisa 3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde alisa Karabasan (800 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 339 okuma
OT 22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Karabasan (800 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 52 okuma
30 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Eeee eeee   yazdı
+6 oy
1 yorum 51 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+9 oy
1 yorum 69 okuma
Nur2117 24 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Nur2117 Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...